Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w siebie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Inwestycja w siebie (/Temat-Inwestycja-w-siebie-146662)



Inwestycja w siebie - freestyper - 24-04-2017 09:53

Witam
Drodzy koledzy i koleżanki. Mam do Was pytanie, ponieważ chciałbym troszkę zainwestować w swój rozwój lecz potrzebuje rady co w tym momencie jest na topie, w jaką branże próbować wejść. Jakich programów się uczyć ? Jakie kursy wybrać ?

Z góry dziekuje za pomoc i zachęcam do dyskusji .


RE: Inwestycja w siebie - Mariuszeek - 24-04-2017 13:21

Kursy? Lepiej poczytaj sobie książkiTongue Kursy kosztują czasami po kilka tysięcy. Wejdź w to co Cię interesuje. Opcje binarne, a może programy partnerskie? Pozdrawiam!


RE: Inwestycja w siebie - adrian018 - 24-04-2017 13:58

Dokładnie, najlepiej zainwestować w książki niż w kursy.. Wink
Ewentualnie w internecie znajdziesz wiele informacji na dany temat.
Ja od siebie polecam zainteresować się giełdą kryptowalut Smile


RE: Inwestycja w siebie - MrocznyKILL - 24-04-2017 14:04

Według mnie jeśli chcesz osiągnąć sukces w zarabianiu przez internet nie potrzebujesz książek ani kursów. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na tym forum.
Jedynie co musisz zrobić:






RE: Inwestycja w siebie - Zawadson - 24-04-2017 18:17

Jarać blanty? Smile


RE: Inwestycja w siebie - Bobi2k17 - 24-04-2017 20:15

Z kursów to nic się nie nauczysz, wybacz może tyle "jak wywalić w błoto pieniądze". Polecam szukać różnych materiałów, artykułów lub książek.