Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlece promowanie IVR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlece promowanie IVR (/Temat-Zlece-promowanie-IVR-146657)



Zlece promowanie IVR - Roser17 - 23-04-2017 20:40

Witam posiadam pomysł na IVR i jutro najprawdopodobniej skończę stronę. Poszukuję osoby która zajmie sie promowanie numeru oraz strony. Średnio obchodzi mnie jak to zrobi liczą sie efekty jest to krótko trwały projekt. Wzamian za to oferuję 50% zarobków. Interesuje mnie tylko legalne promowanie! Czemu sam się tym nie zajme bo pozycjonuje drugą stronę i ja promuje na która tez nie mam zbyt dużo. Zapraszam na pw


RE: Zlece promowanie IVR - fakefejk - 23-04-2017 21:15

A co zatrzymuje potencjalnie zainteresowaną osobę przed skopiowaniem Twojej strony i zgarnięciem 100% z zysków?


RE: Zlece promowanie IVR - Roser17 - 23-04-2017 21:42

Po pierwsze nie biorę pierwszej lepszej osoby a po drugie przed wejściem w współpracę osoba wysyła mi oświadczenie

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


Zlece promowanie IVR - Coristo - 04-10-2017 20:05

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.