Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONY] DlaWtajemniczonych - wygraj ipoda i inne! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZAKOŃCZONY] DlaWtajemniczonych - wygraj ipoda i inne! (/Temat-ZAKONCZONY-DlaWtajemniczonych-wygraj-ipoda-i-inne-14664)



[ZAKOŃCZONY] DlaWtajemniczonych - wygraj ipoda i inne! - Maroni7 - 07-10-2010 01:42

Dla wtajemniczonych jest to konkurs, w którym bardzo łatwo wygrać ipoda albo inne cenne nagrody!


Inne nagrody:
-Kawę douwe egberts
-Aparaty Sony
-Netbooki Samsung
-bony do Empiku na 200zł

Na czym polega konkurs?
Aby wygrać w konkursie trzeba zaprosić jak najwięcej osób! Zapraszanie znajomych polega na wysłaniu zaproszenia znajomemu (podobnie jak na lockerz.com).

Uwaga!
Tak więc, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o pisanie na GG: 13845019 swoich adresów email. Mogą być stworzone specjalnie pod konkurs. Nie wykorzystam ich do rozsyłania spamu po skrzynkach. Tylko proszę na gg a nie na PW , bo mi coś nie działa ...

Zaproszenie wyślę w ciągu max. 5 minut jeśli jestem na komputerze.

Zapraszam do pisania swoich emaili na gg
Dodatkowo dzięki rejestracji otrzymacie DARMOWE próbki kawy!

Oszywiście możecie zarejestrować się bez mojego zaproszenia ale po co jak możecie mi pomóc?
Z góry dzięki wszystkim, którzy mi pomogą (choć by dla próbek kawy, czy samej satysfakcji)