Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klikanie w reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Klikanie w reklamy (/Temat-Klikanie-w-reklamy-146630)

Strony: 1 2 3


RE: Klikanie w reklamy - MrocznyKILL - 29-04-2017 14:21

(29-04-2017 08:20)smagi1709 napisał(a):  Witam

Jestem świeży jeżeli chodzi o zarabianie w internecie.

Czyli rozumiem, że dla osoby początkującej, która nie ogarnia i nie posiada jakiegoś programu, który zrobi to za nią (nie chodzi mi o to aby dostać gotowca od kogoś, usiąść na 4 literach i patrzeć jak "miliony" wpadają na konto Tongue )
może to być deprymujący i odstraszający sposób bo można się szybko zniechęcić?

Bux to standardowe ogniwo w ewolucji internetowego byznesmena Lol


Możesz od razu z ryby stać się kaczką tylko pamiętaj że brak fazy dziobaka pozbawia Cię ciekawych doświadczeń IdeaBig Grin


RE: Klikanie w reklamy - brombor - 29-04-2017 17:59

Ja zaczynałem od kraników (faucet) BTC i klikam do dziś. Dużo lepsze od BUX'ów jesli chodzi o zarobki (chodzi mi tylko o samo klikanie reklam). Masz swoje pierwsze pare BTC (edit. oczywiście chodzi mi "pare btc" w metaforycznym znaczeniu). Nie, inwestujesz je gdzieś i interes się kręci.

Jesli chodzi o "łatwe" zarabianie bez inwestycji to polecam clixsense. Zadania + ankiety + reklamy. Często wpadają reklamy za 0,02 / 0,01 $. Bonus dla aktywnych w postaci +6% dziennych zarobków itd. Ale tutaj liczy się cierpliwość i systematyczność. Ankiety nie są codziennie, zadania niekiedy b trudne.

Innym ciekawym tworem jest bitcofarm, gdzie masz połączenie buxa i hyip. Możesz klikać reklamy bez inwestycji i póxniej kupic za to kurczaka z którego masz dochód pasywny.

Są też gry przeglądarkowe, czyli połączenie kraników z normalną gierką. Kokosów na tym się nie zrobi, ale coś tam wpada.