Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klikanie w reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Klikanie w reklamy (/Temat-Klikanie-w-reklamy-146630)

Strony: 1 2 3


RE: Klikanie w reklamy - BLeR2017 - 24-04-2017 07:36

Legenda głosi że ktoś kiedyś zarobił więcej niż 30 gr na boxach.


RE: Klikanie w reklamy - hypocrisy - 24-04-2017 12:06

Swoje pierwsze pieniążki w internecie zarobiłem właśnie na klikaniu w reklamy; bardziej dla relaksu niż chęci zarobienia grubych dolarów klikałem reklamy na neobuxie, po dłuuugim czasie wypłaciłem sobie misternie skubane 6,66$, za które kupiłem hosting i zacząłem się jako-tako rozwijać w e-marketingu. Z perspektywy czasu, czy było warto klikać? Nie Big Grin W zasadzie jedynym plusem klikania na buxach jest to, że jest to mało absorbująca i niewymagająca jakiegokolwiek wysiłku robota...No ale cóż, wynagrodzenie też do tego adekwatne.
Ogólnie są znacznie bardziej opłacalne sposoby na zarobienie pierwszych pieniędzy w internecie, a buxy warto wykorzystywać raczej do budowania siatki poleconych w innych buxach/serwisach zarobkowych, niż żmudnego klikania Smile


RE: Klikanie w reklamy - sylwekk1985 - 27-04-2017 20:02

witam
Polecam
https://poolearn.com/ref/sylwekk1985
Klikasz 15 reklam dziennie z nich masz 0.03$ które już mozna juz wypłacić od 0.02$ lub uzbierać na adpaki od 10$ z którego naliczanie jest od 2-3% Smile


RE: Klikanie w reklamy - reklamasurfem - 27-04-2017 20:40

http://e-lynx.eu/bux/
Nowość ale płaci na Payza Smile


RE: Klikanie w reklamy - Wegen - 27-04-2017 20:52

Własne doświadczenie, ale uważam że takim nakładem pracy można zarobić o wiele więcej lecz ja po prostu nie mam czasu i siły na naukę.


RE: Klikanie w reklamy - Andzej - 27-04-2017 20:58

Jeśli już chcesz sobie w linki poklikac to możesz połączyć to z jakimiś ankiecikami czy taskami tak jak na clicksense Smile


RE: Klikanie w reklamy - kirm - 28-04-2017 07:17

Właśnie nie jest to wcale opłacalne.... Nie wiem ile trzeba byłoby się naklikać w reklamy aby było to w jakikolwiek sposobó opłacalne....

Jest o wiele więcej innych sposobów na zarobek Wystarczy sobie pozcytać blogi bizneoswe w sieci Jest tam wiele sensowniejszych pomysłów na zarabianie.

Jak coś to tutaj można trochę więcej o tym poczytać.


RE: Klikanie w reklamy - Wegen - 28-04-2017 09:51

(28-04-2017 07:17)kirm napisał(a):  Właśnie nie jest to wcale opłacalne.... Nie wiem ile trzeba byłoby się naklikać w reklamy aby było to w jakikolwiek sposobó opłacalne....

Jest o wiele więcej innych sposobów na zarobek Wystarczy sobie pozcytać blogi bizneoswe w sieci Jest tam wiele sensowniejszych pomysłów na zarabianie.

Nie masz trochę wiedzy, ja nie wchodzę na te strony i nie klikam ich bezpośrednio tylko wrzucam do programu plugin loguję się w nim i program sam klika 10-20-50 stron na raz Big Grin


RE: Klikanie w reklamy - smagi1709 - 29-04-2017 08:20

Witam

Jestem świeży jeżeli chodzi o zarabianie w internecie.

Czyli rozumiem, że dla osoby początkującej, która nie ogarnia i nie posiada jakiegoś programu, który zrobi to za nią (nie chodzi mi o to aby dostać gotowca od kogoś, usiąść na 4 literach i patrzeć jak "miliony" wpadają na konto Tongue )
może to być deprymujący i odstraszający sposób bo można się szybko zniechęcić?


RE: Klikanie w reklamy - Mariuszeek - 29-04-2017 09:30

Tak, zajmij się czymś lepszym niż klikanie w reklamy Tongue