Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy reklamie w social mediach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Pomoc przy reklamie w social mediach! (/Temat-Pomoc-przy-reklamie-w-social-mediach-146615)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - JustinTime - 12-01-2018 14:06

Na bieząco czyli ustawiłeś budżet dzienny tak? czyli w sposób ciągły tak?


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - piotrgk4 - 12-01-2018 14:15

@[JustinTime]

Nie mam określonego czasu trwania promocji.
Budżet dzienny na grupę odbiorczą jest 150zł (wcześniej było 50zł). Jak widzę że się zbliża do tej kwoty to ponoszę by potem nie musieć podnosić Smile
Jeżeli o to pytasz


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - bredzi - 12-01-2018 14:39

OKSmile a testy dobranie grup odbiorców z budżetem 5 zł najlepiej robić chyba na aktywność, nawet jeśli ma się zamiar później reklamować na konwersje wyświetlenia?


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - piotrgk4 - 12-01-2018 14:55

@[bredzi] Nie jestem jasnowidzem. To ja mam ci odpowiedzieć co promujesz oraz jaki typ zachowania odbiorcy jest dla Ciebie ważny?


Tyle co zrozumiałem promuj od razu do treści docelowych które cię interesują inaczej nie będziesz mieć miarodajnych wyników. Pamiętaj że aktywność=/= konwersja.


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - bredzi - 12-01-2018 22:07

(12-01-2018 14:55)piotrgk4 napisał(a):  @[bredzi] Nie jestem jasnowidzem. To ja mam ci odpowiedzieć co promujesz oraz jaki typ zachowania odbiorcy jest dla Ciebie ważny?


Tyle co zrozumiałem promuj od razu do treści docelowych które cię interesują inaczej nie będziesz mieć miarodajnych wyników. Pamiętaj że aktywność=/= konwersja.

Sorry ale jestem ostatnio zamęczony przez stress i źle się określiłem.

Chodzi mi o to że jak się robi testy która grupa konwertuje najniższe koszty np. robię testy rożnych grup reklama aktywność.

To czy po testach jak już się będzie miało tą najlepszą grupę i zmienię typ reklamy z aktywność na konwersje wyświetlenia to ta grupa też się sprawdzi jeśli liczy się na tanie przejścia na stronę. Czy skoro celuje na konwersje wyświetlenia to testy powinny być tylko i wyłącznie pod taka reklamą. Przepraszam trochę pomieszane ale mam nadziej rozumiesz o co mi chodzi.

Pytam ponieważ jak bym miał robić od razu testy na konwersje wyświetlenia to trzeba przy każdej reklamie ustawiać większy budżet dzienny i trzeba też dłużej czekać bo zawsze jest przez 24 h etap uczenia.


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - Paulaa18 - 24-01-2018 19:40

@[piotrgk4]

Robię testy już mam za sobą ponad 40 grup i czekają mnie dalsze testy. Do twoich osiągnięć nawet się nie zbliżyłam. Max to jest 0,05 na reklamę konwersje wyświetlenie zawartości. Udało mi sie osiągana przy ogólnej grupie, cały świat język niemiecki 0,003 ale to jest parę klików z Paragwaj, Bośnia i Hercegowina itd wiec nie tedy drogaSmile

Jeśli można to napisz proszę czy te stawki z screenu są na postach takich jak masz na swoim Fanpage? czyli wklejony link z strony który generuje fotke itd i opis) Czy to są kompletnie inne posty.

Jeszcze dodam że reklamuje sie na zagraniczny rynek i sa to posty wiralowe. Wysyłam ci też link na priva strony FB żebyś zobaczył jak to u mnie wygląda.

[Obrazek: DQmNnQ1.png]


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - piotrgk4 - 24-01-2018 20:54

Odpowiedziałem na pw Smile


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - kusas - 02-02-2018 20:18

Dlaczego facebook caly czas blokuje moje metody platnosci? nie wazne co dodam czy paypal czy karta kredytowa po pusczeniu pierwszej reklamy z miejsca leci blokada bo niby podejrzana aktywnosc
mam juz dosyc tego, jest jakas skuteczna metoda by przejsc weryfikacje?


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - piotrgk4 - 02-02-2018 20:48

@[kusas]

Witamy w klubie.
Ja mam bloknięte 3 karty kredytowe i 2 konta paypal...
Próbuj pisać odwołania do supportu bo chyba jest taka możliwość przy zablokowanej możliwości płatności.


RE: Pomoc przy reklamie w social mediach! - kusas - 02-02-2018 20:58

(02-02-2018 20:48)piotrgk4 napisał(a):  @[kusas]

Witamy w klubie.
Ja mam bloknięte 3 karty kredytowe i 2 konta paypal...
Próbuj pisać odwołania do supportu bo chyba jest taka możliwość przy zablokowanej możliwości płatności.

pisalem raz, efekt jaki tego byl chyba jest ci dobrze znany
napisalem drugi raz teraz, bede to robil az do skutku xD