Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kod spod nakrętki Coca-Cola za 50 GR na PayPal ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kod spod nakrętki Coca-Cola za 50 GR na PayPal ! (/Temat-Kod-spod-nakretki-Coca-Cola-za-50-GR-na-PayPal-14658)



Kod spod nakrętki Coca-Cola za 50 GR na PayPal ! - pablo909 - 06-10-2010 20:37

Witam !

Mam dzis do odsprzedania 5 kodów spod nakrętki Coca-Cola za jedyne 50 Gr sztuka .

Wystarczy wysłac 50 GR na PayPal : [email protected] i wstawic w tym temacie potwierdzenie wysłania . i napiscie ile wysłaliscie bo jezeli wyslecie mi 1 zł to kupicie 2 kody a mam tych kodów narazie 5 . Będe temat aktualizował .

Kto sie bawi w zapunktowani a niechce mu sie wydawać 2 zł na cole moze kupic sam kod za jedyne 50 GR Tongue

Zapraszam .


RE: Kod spod nakrętki Coca-Cola za 50 GR na PayPal ! - michal2612 - 06-10-2010 21:19

Haha ja kupowałem za 5gr. to lepiej butelkę coli kupić ;P


RE: Kod spod nakrętki Coca-Cola za 50 GR na PayPal ! - Zampal - 06-10-2010 21:54

50 gr ? LOL DOBRY JEsTEŚ >....<

POWODZENIA Smile..

Pzdr.


RE: Kod spod nakrętki Coca-Cola za 50 GR na PayPal ! - Yanke$ - 07-10-2010 05:34

Cóż za sarkazm - JEDYNE 50 gr Big Grin Powodzenia w sprzedaży.


Kod spod nakrętki Coca-Cola za 50 GR na PayPal ! - Klin - 27-06-2015 19:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.