Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wiesz jak zarabiać ? Zajrzyj ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie wiesz jak zarabiać ? Zajrzyj ! (/Temat-Nie-wiesz-jak-zarabiac-Zajrzyj-146543)



Nie wiesz jak zarabiać ? Zajrzyj ! - koneser00 - 20-04-2017 00:07

Witaj jak wielu mówi posiadam ogromny talent zarobkowy jednak jestem bardzo leniwy. Postanowiłem zacząć działać. Oferuje wykonanie niszy dla Ciebie cennik znajdziesz poniżej.



Mini nisza 20zł

W mini niszy znajdę dla Ciebie niszę dzięki której zarobisz swoje pierwsze grosze,
ale pamiętaj o tym, że nie będą to kwoty 200 zł dziennie.


Nisza bosman 50 zł

Dzięki tej niszy natomiast wejdziesz już w grubszy świat zarobkowy poznasz różne serwisy dzięki którym można zarobić od 10 do 50 zł.


Nisza majster 200 zł

Nisza majster różni się już troszkę od 2 pozostałych ponieważ w tej niszy zaczniesz zarabiać już od 50 zł dziennie w górę.


Nisza leon 300 zł

Nisza leon to jest już nisza z wyższej półki, dzięki tej niszy dowiesz się jak uzyskać stały dochód 100,200 zł dziennie siedząc przy komputerze około 2 godziny dziennie.


Nisza snajper 1000 zł

Nisza snajper jest to najlepsza z dotychczasowo przedstawionych, dzięki tej niszy poznasz zupełnie inny świat internetu. Będziesz chciał zarabiać dziennie 500 zł będziesz zarabiać 500 zł, będziesz chciał zarabiać 2000 zł poznasz sposób jak i zarobić 2000 zł. To jednak nie jest wszystko przy tej niszy prowadzę Cię za rączkę jak jestem tylko dostępny pomagam Ci we wszystkim w szukaniu miejsc do promocji, wyszukiwaniu materiałów, analizowaniu tematu i wiele więcej



Wszystkie nisze, które zostały przedstawione wyżej są niszami unikatowymi bądz niszami, które zostały przerobione w 90 % z innej niszy. Zastrzegam sobie prawo do rozpowszechniania nisz poprzez osoby, które zakupią.


Wszystkie nisze są niszami wymiennymi, bo jednak może się tak zdarzyć, że Ci się nisza nie spodoba bądz nie będziesz wiedział jak się za to zabrać, nie ma problemu znajdziemy inną. Nie obiecuję Ci złotych kokosów bo to nie na tym polega ale z moją pomocą i systematycznością na pewno dojdziesz do 10 tys zł miesięcznie. Teoretycznie mógłbym tutaj wymienić grono osób, które już skorzystały z moich usług ale niestety do tego nie jestem upoważniony i takowe osoby zostają w 100 % anonimowe, kończąc już napiszę tylko tyle kto nie ryzykuje ten nie zyskuje

So Long!

Kontakt priv, gg 6306573, meil [email protected]

Zapłata za niszę Paypal, Portfel BTC, przelew bankowy.


Uwaga oferta specjalna Nisza Snajper wraz z poznaniem sposobu na spam One Ende na Facebook i nie blokowaniu kont jedyne 1500 zł przez okres 7 dni, po okresie 7 dni kwota za nie blokowanie kont i spam One Ende bez niszy snajper 1200 zł.

[Obrazek: Gu9CY7j.jpg]


RE: Nie wiesz jak zarabiać ? Zajrzyj ! - Assasinoo - 20-04-2017 01:35

"Nisza leon 300 zł

Nisza leon to jest już nisza z wyższej półki, dzięki tej niszy dowiesz się jak uzyskać stały dochód 100,200 zł dziennie siedząc przy komputerze około 2 godziny dziennie. "


Tak tylko dla przykładu. 100-200 zł dziennie przy około 2h pracy... sprzedajesz taką cudowną metodę na 50-100 zł na 1h za marne 300 zł, ładny bullshit Lol

Powodzenia w sprzedaży!


RE: Nie wiesz jak zarabiać ? Zajrzyj ! - fusek - 20-04-2017 04:14

Jakies dowody zarobkow czy recenzja?
Nisze pod sub sms tak?


RE: Nie wiesz jak zarabiać ? Zajrzyj ! - szykiryki - 20-04-2017 06:27

Oddaj do recki do kogos kto siedzi w subach i obiektywnie oceni! Pozdro600!


RE: Nie wiesz jak zarabiać ? Zajrzyj ! - Hybrid1990 - 20-04-2017 07:24

Jak chcesz sprzedawać nisze, to załóż temat tutaj:
http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-i-Nisze-392
i oddaj do recenzji. Jestem chętny.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.