Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posty fb - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Posty fb - pytanie (/Temat-Posty-fb-pytanie-146539)



Posty fb - pytanie - xDesinx - 19-04-2017 21:21

Witajcie, mam pewien problem który polega na tym, że gdy chce dodać post w grupach na facebooku to krótko mówiąc ten post się po chwili usuwa i nikt go nie widzi, bądz jest widoczny tylko dla tego konta którym dodałem ten post. Niezależnie od tego czy jest to konto z dużym stażem, czy np. z miesięcznym posty są usuwane i nieraz widnieje taki komunikat:

Czy to jest Twój post? Wygląda jak spam. Jeśli to nie Ty go zamieściłeś, pomożemy Ci teraz zabezpieczyć konto. Dowiedz się więcej.
To nie spam Zabezpiecz moje konto

Ale jak napisałem nieraz. Niekiedy po prostu postów nie widać na koncie którym je dodałem, a czasami widać. Tylko, że chodzi mi głównie o to co mógłbym zrobić, by ludzie te posty widzieli, próbowałem różnych sposobów: staram się często zmieniać linki, zdjęcia i opisy - co dwa posty mam wszystko inne więc nie wiem o co może chodzić. Linki mam zazwyczaj zamaskowane poprzez domene, bądz jakiś alias który ma maskowanie i mimo to dalej nie widać tych postów. Już nie mam pomysłów co mógłbym zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.


RE: Posty fb - pytanie - xDesinx - 21-04-2017 18:45

Wie ktoś o co może chodzić?


RE: Posty fb - pytanie - Walkosz - 27-04-2017 11:17

spamowales i ludzie cie zglaszali


RE: Posty fb - pytanie - Devil877 - 30-04-2017 23:06

a miałeś wcześniej blokady od fb na pisanie na grupach i dołączanie?


RE: Posty fb - pytanie - xDesinx - 30-04-2017 23:33

Właśnie żadnych blokad nie miałem. Nawet na stażowych kontach, na których jeszcze nie spamowałem to posty też były usuwane chwile po dodaniu, a ludzie tak szybko nie zdążyli by zgłosić.


RE: Posty fb - pytanie - mikiniki - 01-05-2017 06:13

Wygląda jak by w danej grupie był filtr wulgaryzmów i nie widać Twoich postów ( są widoczne tylko dla Ciebie ) Spróbuj dodać jakiś wyraz pojedynczy typu " dzięki " itp i zobaczysz co jest grane Smile


RE: Posty fb - pytanie - xDesinx - 06-05-2017 23:55

Wyraz pojedynczy bez żadnego linku przechodzi, tak samo jak i tekst przechodzi. Z linkiem niestety już nie przechodzi, a link jest bardzo dobrze zamaskowany poprzez domenę i kod z przekierowaniem. Próbowałem różnie go maskować i żaden sposób nie przechodził. Wie ktoś może jak mogę to obejść? Dodam, że gdy np. jako link daje np jakąś inną strone typu google, to link normalnie się dodaje.


RE: Posty fb - pytanie - makecash - 07-05-2017 02:37

sprobuj zmienic hosta.byc moze fb zbanowal ip serwera