Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy taka strona ma sens ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Czy taka strona ma sens ? (/Temat-Czy-taka-strona-ma-sens-146537)



Czy taka strona ma sens ? - LUDEK78 - 19-04-2017 21:05

Witam wszystkich i pozdrawiam.

Od dłuższego czasu borykam się jaką stronę otworzyć aby ona przynosiła zyski , nie muszą być duże.
Wpadłem na pomysł aby otworzyć stronę z aplikacjami do telefonów, lecz nie wiem czy to jest dobry temat (pomysł). Nie chciałbym wyrzucać pieniędzy w błoto więc stoję z tym pytaniem od długiego czasu i nie potrafię sobie na nie odpowiedzieć.
Za podpowiedzi dziękuje wam bardzo i pozdrawiam.


RE: Czy taka strona ma sens ? - Mariuszeek - 19-04-2017 21:08

Stronę z apkami do telefonów? Nie do końca wiem, o co chodzi. Napisz tutaj, lub na priv jak nie chcesz się rozpisywać. Zmonetyzować stronę możesz przez adsense, mikropłatności ogólnie sposób jest dużo. Pozdrawiam.


RE: Czy taka strona ma sens ? - KupięStrony - 19-04-2017 21:08

przecież od tego jest GooglePlay/AppStore
Calkowicie bezsensu, nic nie zyskasz na tym, juz nie pisząc o tym, że z tym jest dużo ogrmonej roboty, nnp. pozycjonowanie, dodawanie aplikacji itd.

btw niewiem czy dobrze zrozumialem Twoje plany.


RE: Czy taka strona ma sens ? - rachman - 19-04-2017 21:26

Konkurencja dla AS / GP ? Mało realne by większe dochody uzyskać chyba ze dużo wydasz na reklamę albo będziesz mieć tam naprawdę wyjątkowe apki...


RE: Czy taka strona ma sens ? - LUDEK78 - 20-04-2017 21:48

To już teraz wiem że temat strony jest beznadziejny.

Przyznam że jestem zielony w tych sprawach zarobkowych przez internet a nie ukrywam że od długiego czasu chcę
rozpocząć przygodę zarobkową w sieci. Dodam jeszcze że zarabiałem na uploadzie ale to już przeszłość.
Czy można prosić o jakąś podpowiedz ? Jaką tematyką się zająć ? Z góry dziękuję bardzo.


RE: Czy taka strona ma sens ? - DC1 - 21-04-2017 00:09

Odezwij się do mnie na priv, może Cię zainteresuję.


RE: Czy taka strona ma sens ? - rachman - 21-04-2017 22:58

Stać cię na działalność gospodarczą? Bez tego w każdym razie pamiętaj ryzykujesz.
Tematyka... teraz wszystkiego pełno - najciężej to właśnie znaleźć niszę i utrzymać tempo przy sciganiu się z konkurencją Undecided