Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam dwie strony pod zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam dwie strony pod zarobek (/Temat-Sprzedam-dwie-strony-pod-zarobek-146530)

Strony: 1 2


Sprzedam dwie strony pod zarobek - Leśniczy - 19-04-2017 17:26

1.Nazwa przedmiotu : Rozrywkowe serwisy internetowe



SPRZEDANA Strona nr 1: Targetowana na polskich internautów, tematyka czarnego i abstrakcyjnego humoru (nie jest to typowy śmietnik obrazkowy ze wszystkim i niczym na raz, jest selekcja). Nie jest prowadzona dzień w dzień, bo nie mam na to czasu, natomiast jak przysiadam i zaczynam coś na niej działać, dodawać materiały i rozsyłać linki, to jest dobrze. Wczoraj na przykład z AdSensa 33zł. Dam sobie rękę uciąć, że byłoby dużo więcej, ale też nie reklamuję jej po żadnych fanpejdżach, bo nie mam na to kasy ani żadnego swojego zaplecza.
Dla osób które są bardziej ogarnięte niż ja w tematyce social media to myślę, że łatwy zarobek. Fanpage strony ma 4100 naturalnych lajków.



Nie ukrywam, że powodem sprzedaży jest pilna potrzeba pieniędzy i jeśli chcesz kupić obie, to mogę coś zjechać. Pisz, pytaj.

6.Sposób zapłaty za przedmiot : Allegro, ale jak dla mnie możemy to sfinalizować między sobą.


RE: Sprzedam dwie rozrywkowe strony internetowe - Apps - 19-04-2017 17:45

Podeślij linki na PW


RE: Sprzedam dwie strony pod zarobek - Wosik - 19-04-2017 18:54

Można prosić link do pierwszej strony?


RE: Sprzedam dwie strony pod zarobek - So*Izzy - 20-04-2017 16:04

Podeślij link


RE: Sprzedam dwie strony pod zarobek - Zły_Szeląg - 20-04-2017 16:37

Proszę link do pierwszej


RE: Sprzedam dwie strony pod zarobek - Roser17 - 20-04-2017 16:50

Poproszę o link

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam dwie strony pod zarobek - Zły_Szeląg - 20-04-2017 17:08

Znalazłem na allegro żebyście nie musieli pytać o linki:

http://allegro.pl/portal-serwis-strona-rozrywkowa-zarabia-i6792241586.html

http://allegro.pl/zagraniczny-portal-serwis-strona-rozrywkowa-i6792273374.html


RE: Sprzedam dwie strony pod zarobek - fusek - 20-04-2017 18:04

czy ten screen na stronie 1 dotyczacy zarobkow, jest bez promocji strony?


RE: Sprzedam dwie strony pod zarobek - Leśniczy - 20-04-2017 20:38

Dzięki Szeląg, właściwie to dobry pomysł, dodałem do tematu

fusek - zależy co masz na myśli mówiąc promocja. Na fejsbuku nie promuję bo nie mam zaplecza, ten ruch z ostatnich dni pochodzi stąd, że komiksy dostały się na inne większe strony, gigantów tej branży. W ogóle inne strony bardzo lubią je sobie "pożyczać" ale to myślę tylko dobra oznaka Big Grin


RE: Sprzedam dwie strony pod zarobek - Slight - 20-04-2017 21:11

Czyli można powiedzieć, ze ruch się wziął ze stopki na obrazkach?