Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałem oszukany przez forumowicza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zostałem oszukany przez forumowicza (/Temat-Zostalem-oszukany-przez-forumowicza-146489)

Strony: 1 2


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - rachman - 19-04-2017 16:46

Takie życie. Możesz iść na Policję ale kwota mała, szkoda latania, do sądu tym bardziej szkoda kasy... Gość straci na tym bo ładnie tu wyłapują jak ktoś chce drugie konto założyć a to jedno z największych for o zarabianiu. Gość straci więcej niż skroił. Możliwości, znajomości, itd.


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - mikuss - 19-04-2017 17:13

(19-04-2017 16:34)AimBoster napisał(a):  Ok dzięki, co prawda nic z tego nie zyskałem, ale przynajmniej nikogo więcej nie oszuka Smile

Pewien tego jesteś ?
Bo ja jestem pewny, że wróci bo to już ich stały dochód ...
Jest kilku stałych oszustów co wracają jak mantra na forum i właśnie zawsze znajdą kogoś takiego co ty by pozbawić go małej lub lekko większej kwoty.
I tak będzie dopóki ludzie będą odpuszczać bo kwota mała, czuje się bezkarny bo co kto mu zrobi więc okradanie innych to sposób na życie