Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałem oszukany przez forumowicza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zostałem oszukany przez forumowicza (/Temat-Zostalem-oszukany-przez-forumowicza-146489)

Strony: 1 2


Zostałem oszukany przez forumowicza - AimBoster - 18-04-2017 19:34

Witam, tak jak w temacie, zostałem oszukany na pieniądze przez użytkownika naszego forum, co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Podaję nazwę mojego "kontrahenta" aby nie było więcej ofiar: kaczorseb


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - Toskan - 18-04-2017 19:36

napisz cos wiecej (kto,opis transakcji) i ew. ss'y


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - AimBoster - 18-04-2017 20:07

(18-04-2017 19:36)Toskan napisał(a):  napisz cos wiecej (kto,opis transakcji) i ew. ss'y

Założyłem temat odnośnie sprzedaży SMS Premium (możliwy do zobaczenia na moim profilu) i użytkownik kaczorseb zgłosił się do mnie z propozycją 3 razy po 30,75zł za 14zł. Zapytałem się go na jaki cel idą moje SMS. Odpowiedział, że na Bitcoiny, wysłał link i wszystko aby potwierdzić. Zgodziłem się, wysłałem SMS i otrzymałem kod, który mu przekazałem, po czym odpowiedział abym kontynuował i wysłał pozostałe 2 SMS, ja zaprzeczyłem i powiedziałem, aby teraz on wysłał 14zł na mojego PP, powiedział, że już wysyła pieniądze, ale nic nie otrzymałem. Pomimo tego, że do niego pisałem i tego, że jest teraz online nie mam z nim kontaktu.


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - rachman - 18-04-2017 20:17

Zobacz jak to robią inni:
http://zarabiam.com/Forum-Ocena-Handlarzy-249

Załóż tam temat, solidnie opisz sprawę, zainteresuj moderatorów no i za wiele nie zrobisz. Możesz iść na Policję ale kwota tak mała ze szkoda nerw. Doprowadź do bana oszusta jeśli nie wyprostuje sprawy i tyle.


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - mikuss - 18-04-2017 20:17

screeny misiu, screeny (dowody na potwierdzenie oszustwa)

@[Majka]


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - Majka - 18-04-2017 20:20

@[kaczorseb] prosimy o wyjaśnienie


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - mikuss - 18-04-2017 21:10

(18-04-2017 20:20)Majka napisał(a):  @[kaczorseb] prosimy o wyjaśnienie

@[Majka] Kolega był na forum już po twoim oznaczeniu więc chyba rozwiązanie jest wiadome Smile


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - Captain - 19-04-2017 06:42

''kaczorseb'', lol, już po nicku widać, że raczej mało godny zaufania typek. Do tego nowe konto i mało postów...


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - Majka - 19-04-2017 07:50

Zbanowany!!!


RE: Zostałem oszukany przez forumowicza - AimBoster - 19-04-2017 16:34

Ok dzięki, co prawda nic z tego nie zyskałem, ale przynajmniej nikogo więcej nie oszuka Smile