Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie (/Temat-Tampermonkey-Bitssurfer-czyli-zarabianie-poprzez-surfowanie-146462)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - DzejkobPL - 20-04-2017 23:49

Poszło z refa. Także spróbuję. Smile

Wysłane z mojego Coolpad 8297W przy użyciu Tapatalka


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Bambino - 21-04-2017 15:17

w ktorym wierszu mam wpisac tekst z pliku .txt ?


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Shejker - 21-04-2017 17:11

@[Bambino]
??


[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - BuySellProfit - 21-04-2017 18:20

Dzięki! Wypróbuje sobie zaraz. Smile


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - grzel - 21-04-2017 18:30

Dziękuję.
Poszło z refa.


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Bambino - 21-04-2017 20:11

Tak klikam dodaj nowy skrypt i do którego wiersza (tam jest bodajże 12 wierszy.) mam wkleić .txt


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - xOkovsky - 21-04-2017 21:30

(21-04-2017 20:11)Bambino napisał(a):  Tak klikam dodaj nowy skrypt i do którego wiersza (tam jest bodajże 12 wierszy.) mam wkleić .txt

Usuń wszystko i wklej wszystko co jest w pliku txt


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - thedrago15 - 21-04-2017 22:30

(20-04-2017 12:39)Joker7777 napisał(a):  Hej jestem nowy w temacie bitcoin. Na blockchain jest inny adres bitcoin do każdej płatności a tam na tym bitsurfer kazali podać adres bitcoin juz przy rejestracji. Będzie można pózniej do każdej wypłaty podawać inny adres ?
Każdy adres wygenerowany w twoim portfelu na blockchainie jest przypisany do ciebie i możesz otrzymywać na każdy z nich wypłaty. Czyli możesz podać adres przy rejestracji i potem już nic nie zmieniać.


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - xOkovsky - 25-04-2017 18:13

Czy tylko mi tak wolno idzie, po 3 dniach mam ok 0,0001BTC i 3,5K puntów.


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Shejker - 26-04-2017 12:10

Coś jest kopnięte, niektóre witryny mają czas oczekiwania nawet 30sekund.

@[xOkovsky]
Te punkty pod koniec miesiąca są konwertowane nas satoshi, a licznik jest zależny od użytkowników.

Szczerze mówiąc przestałem ogarniać, jak to działa.