Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie (/Temat-Tampermonkey-Bitssurfer-czyli-zarabianie-poprzez-surfowanie-146462)

Strony: 1 2 3 4


[Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Shejker - 18-04-2017 10:44

Witam, jako iż na polskich forach nie udało mi się zauważyć, aby ktoś wrzucał skrypty do tej strony, więc stwierdziłem, że warto się nim z Wami podzielić.

Bitssurfer jest to strona z rodzaju TE oferująca do 10satoshi za odwiedzoną stronę na 15sekund, nie jest to dużo, lecz w skali doby, jak na pasywne zarabianie nie ma tragedii. Warto wspomnieć, że zbieramy również za nasze odwiedzenia punkty, które dodatkowo potem przeliczane pod koniec miesiąca są na dolary/centy. Reszta sposobów zarobku z tej strony nas nie interesuje, bo przecież nie po to tu jesteśmy Big Grin.

Strona jest legitna, wypłata od 1$ tylko na portfel BTC.

Przejdźmy może do tego, co Was interesuje Big Grin.

Na początku musimy się wyposażyć w przeglądarkę, która pozwala na dodawanie skryptów małpki. W przypadku Chrome jest to dodatek o nazwie Tampermonkey, a w przypadku Firefoxa jest to Greasemonkey. Mając zainstalowany ten dodatek musimy pobrać oczywiście skrypt na odwiedzanie witryn KLIK. Następnie w przeglądarcke klikamy Create new script, bądź też w polskiej wersji językowej przeglądarki Dodaj nowy skrypt. Kopiujemy zawartość .txt do dodatku, zapisujemy, logujemy się na stronę. Klikamy przycisk START BTOWSING, który znajduje się w naszym dashboardzie.

[Obrazek: screenshot-bitssurfer.com_2017-04-18_11-37-17.png]

No i to tyle, czasami się zdarza tak, że trzeba jednorazowo kliknąć powiadomienie, aby wyjść z danej witryny, ale to powinniście sobie z tym poradzić Big Grin.

Jeśli ktoś by nie miał konta:
REF
NON-REF

Warto dodać, że jest możliwość odpalenia kilku kont na różnych VPN'ach, aby powiększyć zarobki. Osobiście odradzam usatwiania tego makro 24/7, bo zdarzały się przypadki blokad konta.

Jeśli ktoś by miał jakieś pytania, to się nie bać, nie gryzę.

Osobiście korzystam ze skryptu na Google Chrome i nie mam problemów, jeśli coś by nie działało/nie było kompatybilne z Firefoxem to nie pomogę. Jerk2

//Zapomniałem dodać, iż skrypt jest autorstwa użytkownika 'hsvvietnam' z zagranicznego forum.


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - TeYroXOfficial - 18-04-2017 11:28

Dowody wypłat?


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Shejker - 18-04-2017 11:41

Raz
Dwa
Trzy


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - pablo12 - 18-04-2017 16:56

Dodam od siebie
ciekawostką jest że mając zainstalowany dodatek Tampermonkey na chrome , można spokojnie przeglądać sobie strony na nowych kartach skrypt działa ładnie
nie wiem jak na firefox


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Bambino - 18-04-2017 17:03

Wiec ile dziennie można zarobić. I czy przez ten skrypt mogę po prostu używać przeglądarki a strony przeglądają się same w "tle"?


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Shejker - 19-04-2017 11:14

@[Bambino]

~~7satoshi za 15sekund, przemnóż sobie

Tak, normalnie możesz korzystać z przeglądarki.


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - kubagrzybowski - 19-04-2017 15:56

masz reputa bo mam konto w programie więc zostaje mi tylko to


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - Joker7777 - 20-04-2017 12:39

Hej jestem nowy w temacie bitcoin. Na blockchain jest inny adres bitcoin do każdej płatności a tam na tym bitsurfer kazali podać adres bitcoin juz przy rejestracji. Będzie można pózniej do każdej wypłaty podawać inny adres ?


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - twardy - 20-04-2017 12:45

Jak dobrze licze... pol dolca za 24h Lol

24*3600/15*7 = 40320


1 USD = 80,896 Satoshi = 0.00080896 BTC


RE: [Tampermonkey] Bitssurfer - czyli zarabianie poprzez surfowanie - xOkovsky - 20-04-2017 20:10

Poszło z refa, zobaczymy jak pójdzie.