Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! (/Temat-3-Generalne-Restocki-w-jednym-tygodniu-TAK-PLAY-14645)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - jasiu589 - 07-10-2010 10:42

Żeby nie było tak że np. wygramy ten restock i beda lagi bledy itd a nastepnie wygra US i A , zero lagow bledow itp hamburgery sa nieprzewidywalne


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - wesolutki - 07-10-2010 11:46

Chyba nie zrozumiałeśSmile Wszyscy użytkownicy lockerz mają obejrzeć 15mln filmików i WSZYSCY będą mieli dostęp do 3 restocków. Będą one o różnych godzinach żeby dla wszystkich po 1 restocku było dobrze, ale dostęp będą mieli wszyscy, więc można zgarnąć 3 nagrody pod rząd!


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - schnappi222 - 07-10-2010 14:13

Jak myslicie dla reszty świata to o której godzinie?


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Nayare - 07-10-2010 14:50

schnappi przeczytaj jeszcze raz, a dokladnie to sie dowiesz.


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - schnappi222 - 07-10-2010 15:07

sorry ale nie znałem takiej godziny "dogodna dla reszty świata"


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - kawkaman - 07-10-2010 15:36

ja nie bedeoglądac bo mi nie działa LPA. Dziękuję.


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Miu - 07-10-2010 15:52

warto dołożyć swoje 3 grosze i obejrzeć troche dailies.pamiętajcie że są 3 times PTZ


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Nayare - 07-10-2010 16:17

(07-10-2010 15:07)schnappi222 napisał(a):  sorry ale nie znałem takiej godziny "dogodna dla reszty świata"
ja pierdole, nie bedzie czegos takiego jak "reszta swiata". To beda miedzynarodowe restocki... o dogodnych porach dla 3 stref czasowych.


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - schnappi222 - 07-10-2010 16:47

Ty człowieku umiesz czytać ze zrozumieniem, czy jeszcze nie uczyli?? Czas ma być dogodny dla "reszty świata" a nie restock. Tak samo wcześniejszy post - pytałem jak myślą inni (nie Ty, bo Ty nie myślisz) o której będzie ten restock dogodny dla reszty świata, a nie jak jest napisane.


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Nayare - 07-10-2010 17:35

Sie nie dziwie, ze nie masz znajomych, skoro masz taki nastawienie. Przeczytaj koncowke mojego poprzedniego postu i sie domysl o ktorej moga byc skoro dogodny dla USA jest okolo 1 w nocy. A nastepnym razem pisz zrozumiale, gdyz z Twojego 1st postu wynika, ze masz na mysli jeden restock dla international (excluding USA).