Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! (/Temat-3-Generalne-Restocki-w-jednym-tygodniu-TAK-PLAY-14645)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Tech - 06-10-2010 17:26

[Obrazek: launchPLAY.jpg]

Zaskakujących informacji od Lockerz ciąg dalszy. Otóż już w tym miesiącu ma zostać wprowadzony, długo oczekiwany system nagród 24/7 na Lockerz. Nikt nie wie do końca jak będzie on wyglądał, wiemy jedynie, że będzie różnił się formą od restocków (zapewne nie będzie to polegało jedynie na wyborze wymarzonej nagrody za małą ilość PTZ, kiedy tylko chcesz).

System 24/7 wyprze Generalne Restocki i w związku z tym, Lockerz chce nam zaoferować na pożegnanie 3 ostatnie Generalne Restocki i to wszystkie w jednym tygodniu! Mało tego, jedne uzupełnienia odbędą się w czasie bardziej dogodnym dla USA, a drugie w bardziej sprzyjającej porze dla reszty świata. Żeby nie było zbyt różowo to jednak tym razem jest haczyk Smile Otóż by te 3 generalne restocki odbyły się, w przeciągu 3 dni wszyscy użytkownicy Lockerz muszą zebrać co najmniej 15 mln obejrzanych filmików. Liczba ta może wydawać się ogromna, ale nie zapominajmy, że liczba użytkowników Lockerz wcale nie jest mała :]

Tak więc, jeśli chcecie by 3 Generalne Restocki odbyły się w tym tygodniu to zapraszam do PLAY i oglądajcie tyle filmików ile tylko możecie, zarabiając przy tym ogromne ilości PTZ (każdy filmik można obejrzeć do 3 razy, będąc za to cały czas nagradzanym w PTZ). CHA-CHING!



RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - WilkuNSX - 06-10-2010 17:30

No to czas ogladac ;]


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - tomsonFCB - 06-10-2010 17:35

Super news jak zawsze zresztą Big Grin
No to nie pozostaje nic innego jak oglądanie filmików Smile


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Lookso - 06-10-2010 17:37

No to git. Już się nie mogę doczekać 3 restocków o sprzyjającej nawet nam godzinie, a tym bardziej nie mogę się doczekać 24/7 Lol


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Wojtas100 - 06-10-2010 17:41

No ja też ale dla nas tylko 2 restocki bo jeden dla amerykańców Sad


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Mateusz5511 - 06-10-2010 17:48

skasowane


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Athemis - 06-10-2010 17:50

Lecim na Lockerz, haha. Coś tam obejrze żeby nie było, że się nie przyczyniłem do sukcesu ; D


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Monster - 06-10-2010 18:04

Aż mi łezki poleciały jak przeczytałem "ostatnie 3 restocki" będę tęsknił Sad
Jerk


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Tech - 06-10-2010 18:19

Ostatnie 3 generalne restocki :] Shopowe nadal będą pomimo 24/7 Tongue


RE: 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu? TAK! PLAY! - Xanthi - 06-10-2010 18:19

(06-10-2010 18:04)Monster napisał(a):  Aż mi łezki poleciały jak przeczytałem "ostatnie 3 restocki" będę tęsknił Sad
Jerk

Nad czym tu płakać?? Będą shopowe restocki Tongue Big Grin


A co do liczby 15 milionów to jest wykonalne Smile Widzę że ludzie są zszokowani taką liczbą Big Grin