Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora (/Temat-Szukam-mentora-146416)



Szukam mentora - cichy1234 - 16-04-2017 14:18

Witam, szukam mentora/współpracownika mogę poświęcić dużo godzin dziennie, tylko, żeby zarabiać. Bez różnicy dla mnie jaki to będzie temat, doświadczenie w zarabianiu w sieci mam znikome, mogę odwalać brudną robotę w sensie jakiś np spam,czy coś w podobie żmudnego. Chciałbym aby warunki były w miarę jasne i przejrzyste.pozdrawiam


RE: Szukam mentora - MrocznyKILL - 16-04-2017 14:41

Zacznijmy od tego jaki minimalny zysk byłby dla Ciebie satysfakcjonujący ?


RE: Szukam mentora - cichy1234 - 16-04-2017 17:23

jak najwięcej Big Grin a na poważnie to w miarę proporcjonalnie do mojej pracy, zależy ile bym czasu musiał poświęcić, powiedzmy 500 zł na msc z progresją


RE: Szukam mentora - mikuss - 16-04-2017 18:07

(16-04-2017 17:23)cichy1234 napisał(a):  jak najwięcej Big Grin a na poważnie to w miarę proporcjonalnie do mojej pracy, zależy ile bym czasu musiał poświęcić, powiedzmy 500 zł na msc z progresją

Mroczny zaraz pompował by swoją podróbkę sejfik w której stracisz kilka godzin dziennie a w miesiącu zarobisz bagatela 10 zł beka



Przeglądaj dział poradniki, jest tam kopalnia wiedzy, wystarczy chcieć zarabiać ....


RE: Szukam mentora - KontrolC - 16-04-2017 18:17

(16-04-2017 18:07)mikuss napisał(a):  
(16-04-2017 17:23)cichy1234 napisał(a):  

Mroczny zaraz pompował by swoją podróbkę sejfik w której stracisz kilka godzin dziennie a w miesiącu zarobisz bagatela 10 zł beka

Niezłe, niezłe, ale prawdziwe xd beka

A tak serio to jeszcze wysłałem pw


RE: Szukam mentora - MrocznyKILL - 16-04-2017 18:28

(16-04-2017 18:07)mikuss napisał(a):  
(16-04-2017 17:23)cichy1234 napisał(a):  jak najwięcej Big Grin a na poważnie to w miarę proporcjonalnie do mojej pracy, zależy ile bym czasu musiał poświęcić, powiedzmy 500 zł na msc z progresją

Mroczny zaraz pompował by swoją podróbkę sejfik w której stracisz kilka godzin dziennie a w miesiącu zarobisz bagatela 10 zł beka



Przeglądaj dział poradniki, jest tam kopalnia wiedzy, wystarczy chcieć zarabiać ....

Mój Mentor jak zawsze na posterunku Heart
btw: Gdzieś zgubiłem Twój nr konta podaj na PW jeszcze raz bo Ci zalegam za coaching już chyba z 2 tygodnie.


RE: Szukam mentora - mikuss - 16-04-2017 18:34

(16-04-2017 18:28)MrocznyKILL napisał(a):  
(16-04-2017 18:07)mikuss napisał(a):  
(16-04-2017 17:23)cichy1234 napisał(a):  jak najwięcej Big Grin a na poważnie to w miarę proporcjonalnie do mojej pracy, zależy ile bym czasu musiał poświęcić, powiedzmy 500 zł na msc z progresją

Mroczny zaraz pompował by swoją podróbkę sejfik w której stracisz kilka godzin dziennie a w miesiącu zarobisz bagatela 10 zł beka



Przeglądaj dział poradniki, jest tam kopalnia wiedzy, wystarczy chcieć zarabiać ....

btw: Gdzieś zgubiłem Twój nr konta podaj na PW jeszcze raz bo Ci zalegam za coaching już chyba z 2 tygodnie.

Jak można zgubić coś czego się nigdy nie miało beka
Nie wiem co ćpasz, ale to już tłumaczy co ci szkodzi .....
Trzymaj te grosze by starczyło na opłacenie bez mózgów pijarowców by komedię w temacie podróbki zrobić z 1 postowych kont bo znowu wpisy w temacie takie których nienawidzisz....
Pewnie, za 3-4 miesiące się pojawią aż uzbierasz bo niestety szybciej cię nie będzie stać na ten wypas


RE: Szukam mentora - MrocznyKILL - 16-04-2017 18:55

(16-04-2017 18:34)mikuss napisał(a):  
(16-04-2017 18:28)MrocznyKILL napisał(a):  
(16-04-2017 18:07)mikuss napisał(a):  
(16-04-2017 17:23)cichy1234 napisał(a):  jak najwięcej Big Grin a na poważnie to w miarę proporcjonalnie do mojej pracy, zależy ile bym czasu musiał poświęcić, powiedzmy 500 zł na msc z progresją

Mroczny zaraz pompował by swoją podróbkę sejfik w której stracisz kilka godzin dziennie a w miesiącu zarobisz bagatela 10 zł beka



Przeglądaj dział poradniki, jest tam kopalnia wiedzy, wystarczy chcieć zarabiać ....

btw: Gdzieś zgubiłem Twój nr konta podaj na PW jeszcze raz bo Ci zalegam za coaching już chyba z 2 tygodnie.

Jak można zgubić coś czego się nigdy nie miało beka
Nie wiem co ćpasz, ale to już tłumaczy co ci szkodzi .....
Trzymaj te grosze by starczyło na opłacenie bez mózgów pijarowców by komedię w temacie podróbki zrobić z 1 postowych kont bo znowu wpisy w temacie takie których nienawidzisz....
Pewnie, za 3-4 miesiące się pojawią aż uzbierasz bo niestety szybciej cię nie będzie stać na ten wypas

Mój kochany mentorze jak na to wpadłeś... ech wydało się ale mam nadzieję że to nie zaszkodzi w moim szkoleniu. Wciągam nosem cukier z pączków dlatego jestem w dobrym humorze. Jeśli tym razem to ja mogę coś doradzić to gorąco polecam moją metodę na poprawę humoru bo muszę wyznać że co nieco się o Ciebie martwię ponieważ ostatnimi czasy piszesz porady w bardzo emocjonalny sposób smutny Masz jakieś kłopoty? Może mogę Ci w czymś pomóc ?


Szukam mentora - Hybrid1990 - 16-04-2017 19:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.