Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zablokowane konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: zablokowane konto (/Temat-zablokowane-konto-146414)

Strony: 1 2 3


RE: zablokowane konto - kamil7154 - 16-04-2017 18:57

(16-04-2017 18:43)mateusz2045 napisał(a):  UB i hajs dla Ciebie.
Fajnie jakbyś miał takie moce Big Grin


RE: zablokowane konto - mateusz2045 - 16-04-2017 19:13

(16-04-2017 18:57)kamil7154 napisał(a):  
(16-04-2017 18:43)mateusz2045 napisał(a):  UB i hajs dla Ciebie.
Fajnie jakbyś miał takie moce Big Grin
Działają z opóźnieniem.


RE: zablokowane konto - mysc - 19-04-2017 17:49

(16-04-2017 13:12)kamil7154 napisał(a):  nie nie, nic takiego nie pisalem

"witam, przepraszam, ale przedmiot juz sprzedalem, jesli pan chce to podsylam link do konkursu moze panu tez sie uda wygrac"

dokladnie tak...
ps. nawet jak ktos pisal czy jest to darmowe to pisalem ze jest platne i jest regulamin, nie krecilem wałków.
Pytania : czy wygram odpisalem gosciowi ze nie wiem, moze wygrasz a nie ze wygrasz na 100% :_:

A skad pewnosc ze towar nie istnial ? Big Grin mogl istniec, zostal sprzedany osobie X lecz juz nie za posrednictwem portalu olx a telefonicznie, prywatnie. : )
nie jest czyste ale poradnik na LM brzmial podobnie ze wygralem ale wystawial na grupy fb kupic sprzedac

Jeśli faktycznie działałeś w opisany sposób, nie wprowadzałeś w błąd co do ceny, nie reklamowałeś konkursu jako "darmowy" i nie sprzedałeś nieistniejącego przedmiotu (nie pobrałeś za niego pieniędzy) - wszystko jest OK. Z tego co wiem, były jakieś reklamacje - ale nie wnikałem z jakim uzasadnieniem.

Każdy sklep internetowy wystawia przedmioty których fizycznie nie posiada Smile


Co do poradnika - sposób był opisany jako przykład dopasowania reklamy (marketing szeptany) do odbiorców w grupach KUPIĘ-SPRZEDAM i dotyczył hipotetycznej sytuacji, że faktycznie taki przedmiot został wygrany.

Oczywiście zdaję sobie sprawę - i zdawałem w trakcie pisania tego tekstu - że taka sytuacja nie będzie miała miejsca, a metoda będzie wykorzystywana dokładnie w taki sposób jaki opisałeś.

Z perspektywy czasu, zarówno sposób, jak i poradnik (w stosunku do użytkowników LM) wydają mi się kompletnie nieetyczne - aczkolwiek nie łamią prawa. Ten poradnik był pisany 8 miesięcy temu, od tego czasu kilkukrotnie zmieniałem poglądy co do kwestii związanych z sms'ami (i marketingiem) i na dzień dzisiejszy na pewno bym w nim nie ujął takiej metody.

Wobec powyższego, PRZEPRASZAM ZA PROBLEMY WYNIKŁE ZE STOSOWANIA SIĘ DO MOICH RAD i zapraszam do zapoznania się z całkowicie nową wersją tego poradnika, dostępną w panelu LeadMore ("Jak zarobić pierwsze 60zł?").

Pozdrawiam!
mysc