Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Reklama na fb (/Temat-Reklama-na-fb-146408)



Reklama na fb - Pallado - 15-04-2017 23:40

WitamWink Mam pytanie z natury tych głupich. Chcę ustawić reklamę na fb, w której hajs będą mi zabierali dopiero jak ktoś wejdzie w link ( do testu leadmore). Czy znajdzie się ktoś kto mi to łopatologicznie, na chłopski rozum wyjaśni krok po kroku? Co wybrać, gdzie wybrać i jak wybrać? Nie jestem dzieckiem FB i szczerze mówiąc nie bardzo ogarniam Wink Z góry dzięki!


RE: Reklama na fb - makecash - 16-04-2017 00:03

zaloguj sie na konto fb
rozwon menu tam jakbys sie chcial wylogowac ale wyzej nad wylogowaniem odszukaj utworz reklame lub reklamy (nie pamietam)
wez cel: Ruch
dalej ustswiasz pod siebie czyli wiek, lokalizacje zaint.
oraz buddzet.
na koncu tworzysz kreacje reklamowa.
pamietaj zeby obra mial ponizej 20% tekstu.


RE: Reklama na fb - Pallado - 16-04-2017 15:50

Mhm czyli ruch nie aktywność, tak? Myślałem, że wtedy tylko moja strona będzie w proponowannych a ja bym chciał płacić dopiero za wejście w link Wink


RE: Reklama na fb - war43 - 27-04-2017 05:49

Żeby rozliczać się po każdym wejściu w link, musisz najpierw wydać na danym koncie reklamowym XX złotych.
Do tego czasu możesz ustawić reklamę zoptymalizowaną pod kliknięcia w link, ale pieniądze będzie Ci zabierać przy każdym wyświetleniu.