Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google Adsense mały przekręt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Google Adsense mały przekręt (/Temat-Google-Adsense-maly-przekret-146374)

Strony: 1 2


RE: Google Adsense mały przekręt - Maro - 15-04-2017 00:06

Subdomeny tworzysz do domeny za free.


RE: Google Adsense mały przekręt - chomik3 - 15-04-2017 00:54

Ramki są w adsensie niedozwolone, można łatwo wyłapać bana.


RE: Google Adsense mały przekręt - precell - 15-04-2017 07:20

(14-04-2017 23:55)zarabiam24 napisał(a):  Tobie polecam warna za offtop.


Wybacz, jeśli poczułeś się obrażony. Ale Twoje ironiczne pytanie, to podstawa podstaw.

A o banach decyduje Team forum nie Ty :-)


RE: Google Adsense mały przekręt - zarabiam24 - 15-04-2017 15:57

Nie wiesz co to znaczy ironia, nie używaj słów których nie znasz znaczenia. Koniec dyskusji.


RE: Google Adsense mały przekręt - precell - 15-04-2017 18:15

(15-04-2017 15:57)zarabiam24 napisał(a):  Nie wiesz co to znaczy ironia, nie używaj słów których nie znasz znaczenia. Koniec dyskusji.


Wiem, ale z tego co widzę Ty już nie. Używasz ironii i nawet nie wiesz, że to robisz.

Cytat:Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy.
by wikipedia

Cytat:Napisane przez zarabiam24 - Wczoraj 22:18
To subdomeny są za darmo? Ciekawe na jakim hostingu...

Czyli zadajesz pytanie, gdzie z góry zakładasz że nie ma darmowych subdomen. Zgodnie z definicją, Twoje pytanie jest zamierzoną niezgodnością.

Teraz możemy zakończyć dyskusję.

Wracając do Twojego pytania, tak jak napisał Maro, subdomeny są za darmo, aczkolwiek niektóre hostingi ograniczają ich liczbę.


RE: Google Adsense mały przekręt - zarabiam24 - 15-04-2017 22:29

Co z tego że wklejasz cytat z Wikipedii skoro go nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem? Co do tematu subdomen to powinieneś się domyślić że mój hosting daje subdomeny za opłatą. No cóż, czas go zmienić.

Cytat: Wracając do Twojego pytania, tak jak napisał Maro, subdomeny są za darmo, aczkolwiek niektóre hostingi ograniczają ich liczbę.
Było normalnie napisać a nie prowokować. Teraz to ja zakańczam dyskusje, pozdrawiam.


RE: Google Adsense mały przekręt - rachman - 17-04-2017 03:23

Cytat:To subdomeny są za darmo? Ciekawe na jakim hostingu...
Właściwie nie znam takiego na którym byłyby płatne a znam wiele hostingów... Podaj nazwę swojego skoro ma za to płatność ku przestrodze.
Niektóre hostingi ograniczają ilość subdomen na najtańszych wersjach/pakietach.

Z ramkami nie kombinuj - ban staje się raczej kwestią czasu.


RE: Google Adsense mały przekręt - Początkujący - 04-05-2017 23:00

Ale po co tak kombinować? Na Linuxpl.com masz tani hosting i domeny. Ja też bawiłem się w oferty typu: za darmo, za grosz i mogę tylko powiedzieć, że się nie opłaca.