Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google Adsense mały przekręt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Google Adsense mały przekręt (/Temat-Google-Adsense-maly-przekret-146374)

Strony: 1 2


Google Adsense mały przekręt - zarabiam24 - 14-04-2017 17:17

Witam, mam zamiar założyć kilka stron na których chciałbym zarabiać poprzez reklamy Adsense. Jednocześnie chciałbym zaoszczędzić na utrzymaniu stron, przez co pomyślałem o tym, aby założyć jedną stronę na płatnym hostingu na której będą reklamy a drugą stronę założyć na darmowym hostingu gdzie będą normalne treści i ludzie będą tam klikać. Chodzi dokładnie o to aby na stronie na darmowym hostingu umieścić ,,ramkę" w kodzie HTML która wyświetla inną stronę (moją na płatnym hostingu) na której wyświetla się reklama Adsense ze strony na płatnym hostingu.

Ten numer wymyśliłem przez to, ponieważ Google Adsense nie akceptuje stron na darmowych hostingach.

Czy Google nic nie zablokuje jeżeli wykryje że jego reklama jest na zupełnie innej stronie? Przypominam że ja nie wklejam bezpośredniego kodu HTML reklamy na obcą stronę, tylko wstawiam ramke z moją inną stroną gdzie ta reklama występuje.

PS. przepraszam że tak chaotycznie napisane ale inaczej nie umiałem Xpokerface


RE: Google Adsense mały przekręt - joey_ - 14-04-2017 17:22

Heh, przecież na jednym hostingu możesz mieć wiele stron więc nie rozumiem po co to kombinowanie Big Grin


RE: Google Adsense mały przekręt - zarabiam24 - 14-04-2017 17:24

Tylko że się płaci za każdą stronę


RE: Google Adsense mały przekręt - twardy - 14-04-2017 17:28

Za domene chyba...


RE: Google Adsense mały przekręt - zarabiam24 - 14-04-2017 17:29

Czyli na domenie mam subdomeny zakładać czy jak?


RE: Google Adsense mały przekręt - joey_ - 14-04-2017 17:43

Możesz "nakupić" domen za 0zł w promocjach chyba, że to długotrwały projekt. Albo kupić jakieś tanie regionalne domeny


RE: Google Adsense mały przekręt - precell - 14-04-2017 19:54

Rejestrujesz nic niemówiącą, w miarę krótką domenę. Np. xyz.pl i na tej domenie robisz sobie subdomeny w zależności od projektu.

Przykład:
suby.xyz.pl
gry.xyz.pl
filmy.xyz.pl

itp.


RE: Google Adsense mały przekręt - zarabiam24 - 14-04-2017 21:18

To subdomeny są za darmo? Ciekawe na jakim hostingu...


RE: Google Adsense mały przekręt - precell - 14-04-2017 21:24

(14-04-2017 21:18)zarabiam24 napisał(a):  To subdomeny są za darmo? Ciekawe na jakim hostingu...

Skoro nie wiesz takich rzeczy, to polecam pracę na kasie w biedronce...


RE: Google Adsense mały przekręt - zarabiam24 - 14-04-2017 23:55

Tobie polecam warna za offtop.