Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do kart sim - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Program do kart sim (/Temat-Program-do-kart-sim-146359)



Program do kart sim - Maro - 14-04-2017 08:14

Witam
Czy ktoś może zna taką stronkę że np. wpisujemy tam swój nr tel jakoś się łączymy z naszym tel i wszystkie wiadomości przychodzą na tę stronę?
Albo jeszcze lepiej wydajemy jakoś zezwolenie tej stronie i wszystko na nią przychodzi bez konieczności włączenia telefonu?

Jak ja to widzę;
Wchodzę na stronę, podaje nr tel, aktywuje i bam Smile wszystkie smsy mogę odczytać przez przeglądarkę.


Zła kategoria może być. Proszę o przeniesienie


RE: Program do kart sim - OnOff - 29-04-2017 11:04

W Play była taka usługa jak teleplay, że logowałeś się na stronę i tam odczytywałeś sms-y. Obecnie już ona nie działa. Posprawdzaj sobie czy pozostali operatorzy nie oferują czegoś takiego. Wydaje mi się, że Orange coś takiego miał, ale nie jestem pewien.


RE: Program do kart sim - rachman - 29-04-2017 20:16

Nie sądzę by była taka możliwość by ot tak na stronie można było odczytywać smsy jakiegoś numeru. Może jak sieć udostępnia taką możliwość wykorzystując swój system sama coś takiego da ale niezależne stronki wątpię by dostawały taką możliwość. Teoretycznie dawałoby to możliwość łamania zabezpieczeń i dostępu do kont cudzych numerów. Wątpię by takie ryzyko jakakolwiek sieć brała na siebie. W razie wtopy procesy o niemożliwych do ogarnięcia odszkodowaniach. Niby weryfikacja przez sms by rozwiązała problem weryfikacji osoby ale nie widziałem by sieci udostępniały tak potężne API.