Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostawiam dane oszusta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zostawiam dane oszusta (/Temat-Zostawiam-dane-oszusta-146351)



Zostawiam dane oszusta - drynd3k - 13-04-2017 20:27

Siema,

Wątek stworzylem by zostawić slad po zlodzieju i oszuscie.
Jesli ma dotyczyc stricte uzytkownikow forum to mogę watek usunąć.

Wspolpraca miala sie opierac na wspolnym korzystaniu z pewnego kantoru - mial w moim imieniu wymienac kase na swoim wlasnym koncie, natomiast mlody nie wywiazal sie z niczego, wykorzystywal sytuacje i klamal ze potrzebuje kasy.
Po jakims czasie widac bylo ze mlody cos kombinuje, naciągał na przelewy na Paypal i gadał ze ma super okazje na kupno serwera od znajomego. Od 2 tygodni kontakt sie urwal i tyle.

Pewnie myslicie 'o, mlody go wydymal tak latwo' - otóż gadałem z nim od zeszłego roku i nie wydawal sie byc kims kto za pare stowek robi taki syf i to zostawiając wszystkie dane łącznie z dowodem swoim i brata.
Malo co zdzialal bo strata mnie nie zabolała ale niech oszust bedzie dla wszystkich transparentny zeby nikt więcej się nie naciął.

GG z którego pisał :
61515695
60072288
60649475

Skype:
kacperrutkowski99

mejle (Paypal):
[email protected]
[email protected]

Jest również wlascicielem serwera MC Crazy4u.pl

Tak jak pisalem, wątek tylko po to by dane oszusta byly wypozycjonowane.
Dla zainteresowanych wspolpracą z tym gosciem - do wglądu konwersacje i dowody.
Ja na własną rękę będę działał, w nast tygodniu ide na policje z danymi.
Jeśli wątek nie pasuje do działu bo nie jest związany z forum - usunę.