Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie znacie strony z subami sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jakie znacie strony z subami sms (/Temat-Jakie-znacie-strony-z-subami-sms-146307)



Jakie znacie strony z subami sms - beRRo - 12-04-2017 14:57

Witam prócz leadnow leadmore mylead jakie znacie inne strony które płacą za zapisanie sie do suba?


Jakie znacie strony z subami sms - mahuzz - 12-04-2017 17:56

Za samo zapisanie się aktualnie chyba tylko LeadMore.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jakie znacie strony z subami sms - beRRo - 12-04-2017 18:20

Lecz na leadmore nie ma programu typu download


Jakie znacie strony z subami sms - mahuzz - 12-04-2017 19:13

No to aktualnie nie ma żadnego chyba Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jakie znacie strony z subami sms - beRRo - 12-04-2017 20:22

Jest niby subkill ale zbyt mała stawka... Może ktoś słyszał o innych no name?


RE: Jakie znacie strony z subami sms - fejQ - 13-04-2017 07:36

Subkill w sensie subkiller? Jesli tak to landingi tam niestety wygladaja niczym strony z poczatkow internetu


RE: Jakie znacie strony z subami sms - beRRo - 13-04-2017 08:30

a ktoś może testował http://pay2me.pl ? i może się wypowie?


RE: Jakie znacie strony z subami sms - Sergio7 - 13-04-2017 10:23

Ja testowałem pay2me od kiedy serwis zmienił właścicieli. Znam jednego z nich osobiście, nigdy nie było żadnych problemów z wypłatami, cały czas dodają nowe funkcje w panelu. Konwersja wysoka, nie zauważyłem żadnych cięć wejść jak i leadów. Ale chyba mają rejestracje zamkniętą Wink


RE: Jakie znacie strony z subami sms - beRRo - 13-04-2017 11:21

(13-04-2017 10:23)Sergio7 napisał(a):  Ja testowałem pay2me od kiedy serwis zmienił właścicieli. Znam jednego z nich osobiście, nigdy nie było żadnych problemów z wypłatami, cały czas dodają nowe funkcje w panelu. Konwersja wysoka, nie zauważyłem żadnych cięć wejść jak i leadów. Ale chyba mają rejestracje zamkniętą Wink

Mam konto, lecz zbieram właśnie opinie.


RE: Jakie znacie strony z subami sms - Roser17 - 13-04-2017 21:00

Ja testuje subservices jak na ten moment 600 wejść konwersja zero na niespotykanej niszy także narazie jestem niezbyt zadowolony. Ale wielki plus to support! Masakra kontakt z właścicielem 24/7 odpisuje w ciągu 15 minut

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka