Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dla chcącego nic trudnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dla chcącego nic trudnego (/Temat-Dla-chcacego-nic-trudnego-146305)

Strony: 1 2 3


RE: Dla chcącego nic trudnego - Zawadson - 13-04-2017 08:59

(12-04-2017 19:36)paweuq napisał(a):  Ten cel to chyba jakaś pomyłka 2 tysiace tysięcy zł czy 2 tys zlotych? Taka mala uwaga Smile Pozatym bardzo fajnie Ci to idzie! Pozdrawiam i życzę samych sukcesów!

A może chce zarabiać 2 miliony dolarów, hę? Smile


RE: Dla chcącego nic trudnego - koneser00 - 13-04-2017 14:07

Aktualizacja nr 2


Niestety ale dziś na Ali nie zarobiłem nic powodem tego było blokowanie kont jak szalonych nie wiem z jakiego to powodu staram się do tego jakoś dojść. Jednak pozbierałem trochę zaplecza pod stronę www i wyszukałem miejsca do promocji. Na dziś jest to już na pewno koniec bo muszę poćwiczyć jeszcze i do pracy na nockę ... Mam nadzięję, że jutro będzie lepiej


[Obrazek: 3VtfzQ4.jpg]


Z pozytywnym nastawieniem na jutrzejszy dzień ... Smile


RE: Dla chcącego nic trudnego - koneser00 - 14-04-2017 14:28

Szybka aktualizacja dnia dzisiejszego postanowiłem się jednak skupić obecnie tylko na stronie www fakt będę się starał zarabiać na aliexpress ale wydaje mi się, że więcej zarobię na własnej stronie www.


Na początku chciałem zrobić śmieszne zdjęcia i obrazki i w sumie nazbierałem materiałów kilka tys na prawdę fajnych fotek jednak nie szło to zbyt fajnie wczoraj zrobiłem pewien trik i poniżej pokazuje wam efekty dodam tylko, że promocja moja trwała 3 min na 2 grupy resztę zrobili ludzie.



[Obrazek: i8DFJUS.jpg]
[Obrazek: dqAZwOE.jpg]

reasumując jeżeli zacznie się to przekładać na wejścia na stronkę będzie na prawdę dobrze Smile i myśle, że do końca roku skończe z etatem. Jednak czeka mnie jeszcze wiele pracy, a osobiście uważam, że zasięg z 250 k do ponad mln po jednym poście to jest wyczyn.



RE: Dla chcącego nic trudnego - jigorex - 15-04-2017 16:27

Ładny zasięg ! dzienniczek zapowiada się fajnie !!Rolleyes
Podzielisz się trikiem ? Lol


RE: Dla chcącego nic trudnego - koneser00 - 20-04-2017 00:11

Chwilowo nie prowadze aktualizacji bo przygotowuję ciągle i zbieram materiały ale już niebawem dostaniecie bardzo dużą aktualizację pozdrawiam So Long ! [Obrazek: Gu9CY7j.jpg]


RE: Dla chcącego nic trudnego - NeedDolar - 21-04-2017 15:26

Ciekawy sposób prowadzenia dziennika, będę śledził i czekam na aktualizację Smile


RE: Dla chcącego nic trudnego - koneser00 - 07-05-2017 10:20

Uważam, że jak na 4 dni zarabiania poprzez FP jest to całkiem spora kwota. Jeżeli posiadasz zapleczę na Facebook odezwij się do mnie koniecznie na priv, myślę, że będziesz zadowolony z zarobków.


Wybaczcie za takie obijanie się względem dziennika jednak wolałem zarabiać niż tu spamić Smile efekty wg mnie są zadowalające

[Obrazek: xHg78ig.jpg]


RE: Dla chcącego nic trudnego - MrocznyKILL - 07-05-2017 10:39

(07-05-2017 10:20)koneser00 napisał(a):  Uważam, że jak na 4 dni zarabiania poprzez FP jest to całkiem spora kwota. Jeżeli posiadasz zapleczę na Facebook odezwij się do mnie koniecznie na priv, myślę, że będziesz zadowolony z zarobków.


Wybaczcie za takie obijanie się względem dziennika jednak wolałem zarabiać niż tu spamić Smile efekty wg mnie są zadowalające

[Obrazek: xHg78ig.jpg]

Cele miałeś jakie miałeś:
Cytat:Aliexpress

Cel miesięczny 800 $

24,57$/800$

Własna strona www

Cel miesięczny 2000 tys zł

0/2000 tys zł

a tu nagle w 4 dni bum Wink No no moje gratulacje euro na stoliku prezentują się nadzwyczaj okazale Big Grin


RE: Dla chcącego nic trudnego - koneser00 - 07-05-2017 11:08

(07-05-2017 10:39)MrocznyKILL napisał(a):  
(07-05-2017 10:20)koneser00 napisał(a):  Uważam, że jak na 4 dni zarabiania poprzez FP jest to całkiem spora kwota. Jeżeli posiadasz zapleczę na Facebook odezwij się do mnie koniecznie na priv, myślę, że będziesz zadowolony z zarobków.


Wybaczcie za takie obijanie się względem dziennika jednak wolałem zarabiać niż tu spamić Smile efekty wg mnie są zadowalające

[Obrazek: xHg78ig.jpg]

Cele miałeś jakie miałeś:
Cytat:Aliexpress

Cel miesięczny 800 $

24,57$/800$

Własna strona www

Cel miesięczny 2000 tys zł

0/2000 tys zł

a tu nagle w 4 dni bum Wink No no moje gratulacje euro na stoliku prezentują się nadzwyczaj okazale Big Grin


Celem bylo rozwiniecie strony www co jest dzięki tym FP więc to nadal jest ten cel Smile. W miarę możliwosci powstawiam inne zarobki bo jeżeli tak dalej będzie to na prawdę widzę to przez różowe okulary.


RE: Dla chcącego nic trudnego - MrocznyKILL - 07-05-2017 11:47

Teoretycznie zarabiasz dziennie niewiele mniej od tego jaki masz cel w tym z czym aktualnie się "meczysz".

Pewnie to jakieś dalekosiężne plany które w przyszłości dadzą sporo zarobić Idea ale musisz co nieco zdradzić bo na tą chwilę to dość dziwacznie wygląda Wink