Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subs SMS serwis? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subs SMS serwis? (/Temat-Subs-SMS-serwis-146298)



Subs SMS serwis? - Diesiel - 12-04-2017 10:17

Witam mam pytanie jaka aktualna jest pozycja subsms obecnie? Coś się zmieniło w ostatnim czasie, jaki serwis obecnie jest najlepszy który zaoferuje program pobieranie? Wcześniej leadmore korzystałem ale zauważyłem ,że zrezygnowali z tego porgramu.


RE: Subs SMS serwis? - Diesiel - 14-04-2017 10:55

ref@


RE: Subs SMS serwis? - fejQ - 14-04-2017 14:16

"najlepszy".... Nie ma czegos takiego jak najlepszy. Jest tylko ten najlepiej dopasowany pod kryteria danej osoby.

Napisz na czym Ci zalezy?

Stawka dla Ciebie, cena smsa, czestotliwosc odnowien, termin wyplat, wyglad LP, mozliwosc uploadu RealContentu, support... Kazdy serwis jest najlepszy pod innym wzgledem


RE: Subs SMS serwis? - Diesiel - 15-04-2017 08:38

(14-04-2017 14:16)fejQ napisał(a):  "najlepszy".... Nie ma czegos takiego jak najlepszy. Jest tylko ten najlepiej dopasowany pod kryteria danej osoby.

Napisz na czym Ci zalezy?

Stawka dla Ciebie, cena smsa, czestotliwosc odnowien, termin wyplat, wyglad LP, mozliwosc uploadu RealContentu, support... Kazdy serwis jest najlepszy pod innym wzgledem
głownie chodzi mi o program pobieranie stawce 4-7 złoty z czego co czytałem to nie ma programu który oferował by pobieranie..


RE: Subs SMS serwis? - fejQ - 15-04-2017 09:39

Na firesub masz pobieranie z mozliwoscia uploadu i rozne stawki do wyboru (tzn po aferze duzo stawek zostalo usuniete ale na dniach maja przywrocic) poki co masz premium 7.50 przy smsie za 19zl. Minus taki ze na chwile obecna wyplata jest chyba po 14 dniach