Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke (/Temat-IVR-w-MyLead-Promuj-Sex-Telefon-oraz-Ezoteryke-146271)

Strony: 1 2 3


RE: IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke - Wojo-MyLead - 18-04-2017 13:16

@[kniew]

Masz pełną skrzynkę na Zarabiam.com, więc nie otrzymałeś odpowiedzi tutaj. Wysłałem Ci wiadomość w tej sprawie na MyLead w zeszłym tygodniu.


RE: IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke - kamil7154 - 18-04-2017 16:02

nie dziala, probowałem sex tel, 1 i 2 numer nie moge wykonac polaczenia
kumpel z abonamentu dzwonil to samo ...


RE: IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke - Wojo-MyLead - 19-04-2017 08:38

Nie masz zablokowanych numerów o podwyższonej opłacie?


RE: IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke - wicekq - 19-04-2017 08:57

Dużo osób korzysta z sex-telefonu ?


RE: IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke - Wojo-MyLead - 19-04-2017 10:52

Zainteresowanie wśród naszych użytkowników jest coraz większe.

Jeśli chodzi o osoby dzwoniące, to osób zainteresowanych rozmową o tematyce +18 jest mnóstwo.


RE: IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke - zz76zz - 22-04-2017 21:26

(12-04-2017 07:50)KupięStrony napisał(a):  
(11-04-2017 20:41)kniew napisał(a):  skąd aż taka różnica w stawkach w stosunku do stawek z firesuba? Rolleyes (tam 1,23zł i 0,67zł)
planujecie wprowadzić smsy?

Nie to że jestem jakimś fanboyem konkurencji czy coś, ale stawka to stawka, mogą Tobie ściąć czas rozmowy na sex tel np. o 25% i to by wyjasnialo taką stawkę na MyLead.

Tu poprostu trzeba miec zaufanie do serwisu, ja w tym przypadku podchodzilbym z dystansem do stawki na MyLead.
Po co maja te rozmowy ciąć? I tak sa na + troszeczke na kazdej minucie, a zgaduje ze numery wewnetrzne od 1-10 pewnie tez do nich naleza. Jak ktos nie doczyta jaki ma byc albo to oleje po prostu to na 90% poda wewnetrzny 1.


RE: IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke - Wojo-MyLead - 28-04-2017 11:17

Udostępniliśmy dla Was dwa gotowe Landing Page pod promocję usługi IVR


[Obrazek: 1.jpg]


http://ezoteryka24h.pl - dostępność wróżbitów zmienia się w zależności od czasu

http:/Sex-tele.pl - jest konfigurowalny, możemy zmienić zdjęcie, opis, imię oraz wiek



Programy są dostępne w liście programów w kategorii IVR. Podczas tworzenia konfiguracji programu musimy wybrać nasz numer wewnętrzny,
który ma pokazać się na Landing Page.


RE: IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke - Wojo-MyLead - 12-05-2017 10:00

@[krzysiek1581]

Dodałem Ci dodatkowe 20 numerów wewnętrznych jak prosiłeś.


Niestety nie można wysłać do Ciebie wiadomości, ponieważ pojawia się informacja:
"Użytkownik krzysiek1581, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana."