Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! (/Temat-Darmowe-HQ-wyswietlenia-Twojej-strony-Boost-w-Alexa-s-Ranking-146252)

Strony: 1 2


Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - weari - 10-04-2017 12:25

Witajcie w moim poradniku!
Dziś chciałbym Wam przedstawić prosty sposób na masę wyświetleń Twojej strony. Przy użyciu tego programu możesz znacznie podbić swoją stroną w rankingu Alexy..oraz być może troszkę polepszyć pozycję w wyszukiwarkach (o ile się nie mylę to ilość odwiedzin strony jest jak najbardziej analizowana przez roboty google).
Okej..przejdźmy do zabawy!

Mam nadzieję, że poradnik jest przydatny.
Kilka statystyk:
  • Wyświetleń na godzinę: około 300
  • Kraj pochodzenia ruchu: USA, Rosja, Indie...w sumie nie ma na to reguły. Wiele, naprawdę wiele narodowości.
  • Limity: Brak. Apka działa w tle..więc warto mieć ją uruchomioną.
  • Legalność z Adsense: tak, część zalicza.

Z TESTÓW WYNIKA, ŻE NIE ZALICZA WYŚWIETLEŃ NA YOUTUBE! MOŻECIE PRÓBOWAĆ...JEDNAK CHYBA ROBOTY YOUTUBE TYCH VIEWSÓW NIE WIDZĄ

Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam!


Moje inne poradniki:

Unikalna metoda PPI - still HQ!
Darmowe 1000 wyświetleń filmu na YT


RE: Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - fusek - 10-04-2017 21:10

Tak tak na pewno adsense nie zbanuja...


RE: Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - bimber14 - 10-04-2017 21:17

Trzeba sprawdzić jak to zadziała. Dzięki


RE: Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - weari - 10-04-2017 21:25

(10-04-2017 21:10)fusek napisał(a):  Tak tak na pewno adsense nie zbanuja...
możesz mi ufać lub nie...nie do mnie należy wybór.
(10-04-2017 21:17)bimber14 napisał(a):  Trzeba sprawdzić jak to zadziała. Dzięki
nie ma problemu Big Grin Powodzenia!


RE: Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - fusek - 10-04-2017 21:29

Dlugo z tego korzystasz na atronach adsense?


RE: Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - weari - 10-04-2017 22:03

(10-04-2017 21:29)fusek napisał(a):  Dlugo z tego korzystasz na atronach adsense?

osobiście na stronie z adsense nie używam tego programu. Wzoruję swoją wypowiedź na BARDZO pewnych źródłach jakimi są anglojęzyczne fora (nie związane z tematyką zarabiania lecz z różnego rodzaju "nielegalnymi sferami internetu"). Serwis, który w temacie tym przedstawiłem na niezwykle pozytywną opinię i myślę, że jest to raczej zaufane źródło trafficu. Wystarczy spojrzeć na pochodzenie wyświetleń (narodowość, przeglądarki, "skąd traffic pochodzi") i wysunąć podobne do moich wnioski.


RE: Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - rachman - 10-04-2017 22:33

Cytat:o ile się nie mylę to ilość odwiedzin strony jest jak najbardziej analizowana przez roboty google
Wiesz może na jakiej zasadzie to niby działa? Mi się wydaje że boty wiedzą jaki jest ruch na stronie jeśli mamy zainstalowane statystyki do których mają dostęp... bo bez tego skąd i w jaki sposób mogą wiedzieć ile osób i jak długo siedzi nam na stronach? Czy jest jakiś mechanizm którego po prostu nie znam i inaczej mogą to sprawdzać?


RE: Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - Bartek16611 - 10-04-2017 22:38

Wydaje mi się, że takiego typu działania prędzej czy później negatywnie wpłyną na daną stronę.


RE: Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - weari - 10-04-2017 22:39

(10-04-2017 22:33)rachman napisał(a):  
Cytat:o ile się nie mylę to ilość odwiedzin strony jest jak najbardziej analizowana przez roboty google
Wiesz może na jakiej zasadzie to niby działa? Mi się wydaje że boty wiedzą jaki jest ruch na stronie jeśli mamy zainstalowane statystyki do których mają dostęp... bo bez tego skąd i w jaki sposób mogą wiedzieć ile osób i jak długo siedzi nam na stronach? Czy jest jakiś mechanizm którego po prostu nie znam i inaczej mogą to sprawdzać?

Zachęcam do poczytania FAQ na tej stronie:
http://www.ipts.com/aq.php
Myślę, że jest tam coś o działaniu bota. Ja niestety muszę lecieć spać, gdyż w dniu jutrzejszym czeka mnie walka z torrentami :/


RE: Darmowe HQ wyświetlenia Twojej strony! Boost w Alexa's Ranking! - rachman - 10-04-2017 22:54

Ok dzięki zerknę czy tam coś wyjaśnione.