Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poker (/Temat-Poker-146216)



Poker - Wegen - 08-04-2017 21:42

Zarabia ktoś z was na grze w pokera?
Jak tak to jak? Minimalne stawki, turnieje czy jakoś inaczej? Ile okien? Jaki średni miesięczny zarobek.
Z góry dzięki za odpowiedź. Big Grin


RE: Poker - lever - 09-04-2017 19:34

W sumie zajmuje się tym od 2 lat, ale dopiero się uczę, dużo czytam, póki co działam na bankrollu 30$ i próbuję coś z tego zrobić. Aktualnie mam 20$ i ponad 10,000rąk rozegranych Big Grin gram Sit n Go turnieje po 180 osób, 4 okna.


RE: Poker - dixoman - 09-04-2017 19:41

Grałem na pokerstars, kilka razy wygrałem po kilka tysięcy ale ogólnie przegrałem około 20 tys więc nie polecam gry w pokera amatorom.


RE: Poker - Rommel - 12-04-2017 13:02

Ja gram na Pokerstar Spin&Go od kilku miesięcy na wirtulane pieniądze i zachęcony dobrymi wynikami zacząłem na prawdziwe na stawce 1$ i ogólnie to co wpłace to przegrywam po kilku dniach, chociaż zdarzało się że byłem kilkanaście dolarów do przodu to koniec końców i tak zostaje z niczymBig Grin kompletnie nie radzę sobie z wyczuciem blefu i wiele razy przez to przegrywałem.