Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz problem z włączeniem programu/program nie działa dobrze? Rady dla NIE XP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Masz problem z włączeniem programu/program nie działa dobrze? Rady dla NIE XP (/Temat-Masz-problem-z-wlaczeniem-programu-program-nie-dziala-dobrze-Rady-dla-NIE-XP-14619)



Masz problem z włączeniem programu/program nie działa dobrze? Rady dla NIE XP - paskur - 05-10-2010 22:06

Hejka.
Sam mam win 7 ( ale podobnie pewnie jest na vista) i często jakiś program który instaluje, włączam, próbuje włączyć nie działa poprawnie, nie włącza się, wyskakują błędy.

Chciałbym w związku z tym podzielić się z wami dwoma cennymi środkami na takie sytuacje. W moim przypadku programy które nie działały np. bot do tibi, hotkeye, boty inne, steam i wiele które zapomniałem, po tych czynnościach działają.

Do rzeczy,

Wyskakuje nam błąd.

I.
Klikamy na ikone z której odpalamy ( lepiej nie na skrót więc najlepiej znaleźć na dysku ) prawym i dajemy właściwości:
[Obrazek: instrukcjawlasciwosci.png]
II.
Wybieramy Zgodność, po czym zahaczamy Uruchom ten program w trybie zgodności z..., wybieramy z winem XP. Zapisujemy.
[Obrazek: instrukcjazgodnosc.png]
III.
Prawym -> Uruchom jako Administrator
[Obrazek: instrukcjauruchomjakoad.png]
IV.
Potwierdzamy klikając Tak.
[Obrazek: intruckjapotwierdz.png]

Powinno działać 222

Mam nadzieje, że komuś się przyda, bo jak mówiłem, mi często pomagało Smile
Teraz instalowałem steama i też tak zrobiłem, więc pomyślałem, że tu napisze.


RE: Masz problem z włączeniem programu/program nie działa dobrze? Rady dla NIE XP - DonHoracy - 09-10-2010 22:59

No te twoje rady trochę nie działają dla większości programów dlatego jutro pokaże w 100% działający sposób.


RE: Masz problem z włączeniem programu/program nie działa dobrze? Rady dla NIE XP - paskur - 09-10-2010 23:06

U mnie akurat dużo programów tym odpalałem, zrób swój poradnik ;p


RE: Masz problem z włączeniem programu/program nie działa dobrze? Rady dla NIE XP - BartuS - 10-10-2010 06:08

Niestety ja na Viście tylko taskera i hotkeye odpaliłem, innych programów niestety nie


RE: Masz problem z włączeniem programu/program nie działa dobrze? Rady dla NIE XP - Mateusz5511 - 18-10-2010 06:47

skasowane