Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto YT - można jakoś zmonetyzować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konto YT - można jakoś zmonetyzować? (/Temat-Konto-YT-mozna-jakos-zmonetyzowac-146184)



Konto YT - można jakoś zmonetyzować? - Armin Van Buuren - 07-04-2017 17:07

Witam, kiedyś tam 2 lata temu założyłem kanał na YT z bajkami dla dzieci. Po 2 latach dzisiaj tam zaglądnałem a kanał ma ponad milion wyswietlen dużo subów, no i generalnie dziennie 1-2k wyswietlen ma moje 10 bajek, ma ktoś pomysły jak to można i czy wogole da się to jakoś zmonetyzowac? jak ktos ma pomysły odwdzięcze się Smile


RE: Konto YT - można jakoś zmonetyzować? - ruskiczoug - 07-04-2017 17:50

Dwie podstawowe drogi:
1.Włącz wyświetlanie reklam przed twoimi filmami w opcjach youtube
2.Sprzedaj konto komuś kto będzie chciał je rozwijać


RE: Konto YT - można jakoś zmonetyzować? - ewulka - 07-04-2017 18:29

wystaw je gdzieś na pewno ktoś początkujący kupi ... no chyba że stawiasz na mniejszy ale regularny przychód no to te reklamy to też jest jakaś opcja


RE: Konto YT - można jakoś zmonetyzować? - cezar78 - 07-04-2017 20:26

Bajki na pewno nie sa twoje wiec monetyzacja przez adsense odpada, ciężko będzie zarobić na dzieciakach co chca tylko pooglądać


RE: Konto YT - można jakoś zmonetyzować? - tomek7912 - 09-04-2017 15:45

Zrób paru minutowy czarny ekran i tam napis. By oglądać dalej wyślij sms (najlepiej jakiś serwis sms premium nie suby).
A poniżej małymi literkami "lub przewiń do (minuta). Nie wiem czy by to działało, w sumie myśle że to najlepszy sposób na dzieci, bo każdy jeden ma teraz telefon. Kiedyś robiłem coś podobnego na stronie www nie yt, i działało.
Robisz to na własne ryzyko.


RE: Konto YT - można jakoś zmonetyzować? - geldmarket - 11-04-2017 19:47

(09-04-2017 15:45)tomek7912 napisał(a):  Zrób paru minutowy czarny ekran i tam napis. By oglądać dalej wyślij sms (najlepiej jakiś serwis sms premium nie suby).
A poniżej małymi literkami "lub przewiń do (minuta). Nie wiem czy by to działało, w sumie myśle że to najlepszy sposób na dzieci, bo każdy jeden ma teraz telefon. Kiedyś robiłem coś podobnego na stronie www nie yt, i działało.
Robisz to na własne ryzyko.

Wydaje mi sie że akcja jednorazowa i z tych kliky tys wyswietleń dzienie szybko bedzie miał 0
Juz lepiej grzeczniej mniej a ciagle