Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek (/Temat-CHROME-Wtyczka-zbierajaca-tokeny-do-oficjalnych-apek-146141)



[CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - MartinS - 06-04-2017 14:07

1.Nazwa przedmiotu: Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek
2.Opis przedmiotu: Wtyczka do chrome, która po instalacji zapisuje automatycznie zalogowane konto do 8 wybranych (przez klienta) oficjalnych apek, co daje nam 8 tokenów od jednej osoby. Wtyczka sprawdza co godzinę(czas do ustawienia) czy aplikacje są zainstalowane. Gdy nie = instaluje je od nowa generując nowe tokeny. Tokeny zapisywane są w bazie danych.
3.Zdjęcia: brak
4.Kontakt: gg586745, PW
5.Cena: 7000zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot: BANK

Tylko poważne oferty, ciekawskim podziękuje. Nie masz kasy - nie pisz. Chcesz tylko zobaczyć i zawracać dupę - nie pisz. Wiesz czego dotyczy 'aukcja', znasz temat, masz kasę - to oferta dla ciebie.

Żadnych zaliczek, żadnych wersji demo, trial.
Wpłacasz = dostajesz wtyczkę oraz support do momentu ustawienia wszystkiego po swojej stronie.


RE: [CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - prololex - 07-04-2017 20:11

Fajny bajer ciekawe kto zaryzykuje 7k + dodatkowe 2-3k na 8 apek co daje w sumie 10k
Może stać na taki wydatek 0.5% forum.


RE: [CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - Apps - 07-04-2017 20:21

Ja odejmę te 2-3k bo apki mam tylko zastanawia mnie jaką gwarancję daje autor na działanie wtyczki ? Jak ją przetestować skoro najpierw wpłata bez zobaczenia jej w akcji ?


RE: [CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - DrPrefix - 07-04-2017 20:40

Ale wam apki nie potrzebne do tego skryptu, jemu chodzi o to że wybierasz aplikacje typu "Nokia, playstation network, Iphoto, Samsung, i to po prostu pobiera token co ja tu dużo będę pisał, te wtyczki na chroma max 2 dni już trzymają jak nie jeden dzień Tongue.


RE: [CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - Tochkan - 07-04-2017 22:40

Nie widziałem kodu tej wtyczki, jednak warto dodać, że były one "popularne" już jakiś czas temu, a obecnie istnieje BAAARDZO duże ryzyko, że taka wtyczka zostanie zablokowana w Chrome Web Store w ciągu kilku h. Być może MartinS ma jakąś lepszą wersję, która nie wyłapie tak szybko bana.


RE: [CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - MartinS - 07-04-2017 23:50

(07-04-2017 20:11)prololex napisał(a):  Fajny bajer ciekawe kto zaryzykuje 7k + dodatkowe 2-3k na 8 apek co daje w sumie 10k
Może stać na taki wydatek 0.5% forum.

7k to cała kwota. Żadnych dopłat.

(07-04-2017 20:11)prololex napisał(a):  Może stać na taki wydatek 0.5% forum.
Właśnie dla takich osób skierowana jest oferta Smile

(07-04-2017 20:21)Apps napisał(a):  Ja odejmę te 2-3k bo apki mam tylko zastanawia mnie jaką gwarancję daje autor na działanie wtyczki ? Jak ją przetestować skoro najpierw wpłata bez zobaczenia jej w akcji ?

Daję gwarancje, że w przypadku usunięcia wtyczki, co jest niemalże niemożliwe, stawiamy nową. Nie jestem nowym użytkownikiem, więc ryzyko nie wchodzi w grę.

(07-04-2017 20:40)DrPrefix napisał(a):  Ale wam apki nie potrzebne do tego skryptu, jemu chodzi o to że wybierasz aplikacje typu "Nokia, playstation network, Iphoto, Samsung, i to po prostu pobiera token co ja tu dużo będę pisał, te wtyczki na chroma max 2 dni już trzymają jak nie jeden dzień Tongue.

Wtyczka była weryfikowana kilka godzin i przeszła bez problemu. Następne dwie aktualizacje wtyczki, które też muszą być zatwierdzane/sprawdzane - przeszły. Wtyczka jest w Chrome Web Store już trzeci miesiąc i ma się w najlepsze.

(07-04-2017 22:40)Tochkan napisał(a):  Nie widziałem kodu tej wtyczki, jednak warto dodać, że były one "popularne" już jakiś czas temu, a obecnie istnieje BAAARDZO duże ryzyko, że taka wtyczka zostanie zablokowana w Chrome Web Store w ciągu kilku h. Być może MartinS ma jakąś lepszą wersję, która nie wyłapie tak szybko bana.

Popularne były, owszem - ale na FF. Z tego co wiem, to nikt nie zdołał wykonać takiej wtyczki, która wytrzymała dłużej niż te kilka chwil.

Przypominam: Nie jest to edytowana wersja znaleziona w sieci. Nie jest to marna kopia z jakiegoś black hat forum. Jest to indywidualnie stworzona wtyczka od podstaw.

Tak jak już mówiłem - kto zna się na temacie i wie (mając zaplecze w postaci ruchu) jak ją wykorzystać chętnie zapłaci. Nie spieszy mi się aż tak bardzo z obawy, że ją zaraz usuną, bo tak się nie stanie.

Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości.


RE: [CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - kajo1995 - 26-05-2017 23:23

Mozesz wytlumaczyc w jaki sposob dziala aplikacji ? Nigdy nie mialem stycznosci z tego typem wtyczek mimo, ze na aplikacjach(o ile mowa o facebook developers i uprwanieniach publish actions) dzialam od 5 lat do dnia dzisiejszego Wink Prosilbym o obszerne wytlumaczenie na priv. Myślę, że mimo małego stażu na forum należę do tego 0,5 % których właśnie szukasz.


RE: [CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - MartinS - 22-08-2017 12:57

UP. Dwie sztuki zostały sprzedane. Wtyczka może działać w każdym kraju, w każdym języku. Wszystko zależy od preferencji kupującego.


RE: [CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - MartinS - 13-09-2017 16:28

UP. Cena 6k.


[CHROME] Wtyczka zbierająca tokeny do oficjalnych apek - Coristo - 04-10-2017 19:51

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.