Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY (/Temat-LOL-CS-DOTA2-WOT-Zarabianie-z-tych-gier-jeden-serwis-DOWOD-WYPLATY-146127)

Strony: 1 2 3 4


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - spaltooln - 27-04-2017 17:22

Moglby ktos powiedziec ile mniej wiecej mozna uzbierac grajac dziennie powiedzmy 3 godzinki na srednim poziomie?(CS:GO). Wiem, ze ciezko to okreslic, ale chociaz plus/minus.


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - fanta0988 - 05-05-2017 09:45

Kurde ja z tym linkiem coś pochrzaniłem i mi nie zaliczyło.


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - DzikuseQ - 21-06-2019 11:13

(09-04-2017 12:30)LityS napisał(a):  
(08-04-2017 18:59)Captain napisał(a):  A co oni z tego mają? Na czym serwis zarabia?

Właśnie też mnie to ciekawi... w wiekszości gier wpisowe jest darmowe a kase maja na 20 miejsc a czasami wiecej

No właśnie serwis tak zarabia że upadł chyba 2 lata temu ;> Niech jakiś admin zamknie ten post żeby nie wprowadzać ludzi w błąd

Tak teraz z nudów sprawdzam strony i narazie znalazłem:
XY Gaming - Strona na której zarabiasz z LOL, DOTA 2 i Smite. W lutym 2018 pisali że wciągu najbliższych miesięcy dodadzą nowe gry (razem z cs'em), ale nie dodali
VICIPLAYERS - Strona która ma być duchowym następcą PWNWin, ale miała wystartować pod koniec 2018 roku i narazie cisza.
mogul.gg - Strona taka jak pwnwin, ale w europie jest tylko Apex Legends


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - RockShox - 27-06-2019 17:25

Strona nie działa


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - Norbit11 - 30-06-2019 12:43

Stronka nie działa


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - DzikuseQ - 30-09-2019 20:12

(30-06-2019 12:43)Norbit11 napisał(a):  Stronka nie działa
Strona została wyłączona z 1,5 roku temu. Alternatyw - brak (jedynie są strony dla graczy League of Legends)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - Hybrid1990 - 10-06-2021 13:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.