Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY (/Temat-LOL-CS-DOTA2-WOT-Zarabianie-z-tych-gier-jeden-serwis-DOWOD-WYPLATY-146127)

Strony: 1 2 3 4


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - BATOREX - 19-04-2017 14:36

Sorki chłopaki, mam dopiero 40 zł, brakuje mi jeszcze 3 do wypłaty, nie miałem czasu rozegrać meczu by to zarobić, i właśnie po zakończeniu tego posta lece podbijać 1 miejsce Big Grin Trzymajcie kciuki to dowód wypłaty będzie szybciej ;p


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - fanta0988 - 19-04-2017 15:00

Trzymam kciuki za cb bo jestem strasznie ciekaw czy wypłaca.


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - BATOREX - 19-04-2017 21:26

Dobra miśki, Bartuś jak zawsze 1 miejsce musi zdobyć, jak się utrzyma to będzie dowód wypłaty jak tylko zrealizują Smile


[Obrazek: BATOREX.jpg]


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - BATOREX - 21-04-2017 03:35

Właśnie zleciłem wypłatę. Pieniądze pewnie dojdą w następnym tygodniu Smile


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - Blackers - 22-04-2017 13:58

ja dzis nie moge się coś zalogować, pisze ze nie prawidłowe dane podaje... Przypomnienie hasła też nie działa


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - BATOREX - 24-04-2017 21:48

(22-04-2017 13:58)Blackers napisał(a):  ja dzis nie moge się coś zalogować, pisze ze nie prawidłowe dane podaje... Przypomnienie hasła też nie działa

Nw nigdy problemów z logowaniem nie miałem i wszystko działa.


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - BATOREX - 25-04-2017 12:28

Dostałem właśnie wypłatę.

[Obrazek: WWyplata_pwn.png]

Prowizja troche mi ją zjadła bo wypłacałem 48 zł na pyapal a dostałem niecałe 38zł. Nwm jak jest z kontem bankowym.

Ale wypłaca.


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - Bobi2k17 - 25-04-2017 12:58

Gratulacje bo myślałem że raczej z tego nic nie wyciągniesz Smile


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - BATOREX - 25-04-2017 13:16

(25-04-2017 12:58)Bobi2k17 napisał(a):  Gratulacje bo myślałem że raczej z tego nic nie wyciągniesz Smile

Dzięki Big Grin
Rodzice też mi kiedyś mówili że komputer to chleba mi nie da, a jednak odkąd pokazałem im swoje wypłaty to mnie dopingują w działalnościach internetowych Big Grin

Na priv bym z chęcią wtajemniczył w inne rzeczy jak ktoś tam chętny na kilka stówek miesięcznie chociaż (bez wkładu).


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - J3L - 27-04-2017 15:58

udalo sie jeszcze komus dokonac wyplaty z tej strony ? Big Grin
pzdr