Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY (/Temat-LOL-CS-DOTA2-WOT-Zarabianie-z-tych-gier-jeden-serwis-DOWOD-WYPLATY-146127)

Strony: 1 2 3 4


LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) DOWÓD WYPŁATY - BATOREX - 05-04-2017 22:52

Witam!

W poprzednim temacie podałem jeden serwis który płaci za grę w Lola, tutaj natomiast podam kolejny serwis który płaci za granie w gry w tytule.

Nie wiem jakie stawki są za inne gry, aczkolwiek za Lola za 1 miesjce można wygrać pewnie ze 12 zł jak jesteś gold. Unranked i brąz zarabiają mniej ale konkurencja jest mniejsza Wink
silvery zarabiają 2x tyle co unranked i brąz


Rejestrujecie się i wybieracie w zakładce "zawody" interesującą was kategorię np mid/top/jng, adc, supp.

Klikacie dołącz i odpalacie normalnie clienta gry i gracie rankeda Smile

To wszystko.

Wypłaty od 43 zł (paypal/ przelew bankowy)

Ja mam nazbierane już ponad 30 zł

http://social.pwnwin.com/share?referrer=BatorexDry - będę wdzięczny za wejście z refa Smile


http://social.pwnwin.com/ - zwykły

EDIT. Zamieszczam dowód wypłaty.



[Obrazek: WWyplata_pwn.png]


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - damianqo88 - 06-04-2017 13:42

a zobacze bo w csa w miare dobrze gram


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - wojtek69 - 06-04-2017 13:48

Ktoś wypłacił ?


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - BATOREX - 06-04-2017 14:11

(06-04-2017 13:48)wojtek69 napisał(a):  Ktoś wypłacił ?

Mam 30, brakuje mi 13, prawie zawsze bywam na podium jak się postaram więc postaram się jak najszybciej dodać dowód wypłaty.


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - Wojtantv - 06-04-2017 15:10

A moim zdaniem, wchodzenie na tego typu strony to ryzyko, jeżeli jeszcze łaczymy konta Steam czy jakieś inne.

[Obrazek: Og4uFm6.png]




Wyskakuje że Strona jest niezabezpieczona, a co za tym idzie prawdopodobieństwo oszustwa Big Grin


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - BATOREX - 06-04-2017 17:11

(06-04-2017 15:10)Wojtantv napisał(a):  A moim zdaniem, wchodzenie na tego typu strony to ryzyko, jeżeli jeszcze łaczymy konta Steam czy jakieś inne.

[Obrazek: Og4uFm6.png]




Wyskakuje że Strona jest niezabezpieczona, a co za tym idzie prawdopodobieństwo oszustwa Big Grin

Przepraszam bardzo, ale po zalogowaniu strona jest jako zabezpieczona.


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - GPlayer - 06-04-2017 17:51

(06-04-2017 15:10)Wojtantv napisał(a):  A moim zdaniem, wchodzenie na tego typu strony to ryzyko, jeżeli jeszcze łaczymy konta Steam czy jakieś inne.

[Obrazek: Og4uFm6.png]




Wyskakuje że Strona jest niezabezpieczona, a co za tym idzie prawdopodobieństwo oszustwa Big Grin

Przez połączenie ze steam nie ma szans na stracenie, zhackowanie itd. danych. Jedyne co mogą zrobić to ukraść dane do logowania się do TEJ strony, a nie do steam.


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - wojtek69 - 08-04-2017 16:32

To może też spróbuje, mam jakieś stare konto w LOL'u, kiedyś platynka była ale dawno nie logowałem Sad


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - Captain - 08-04-2017 18:59

A co oni z tego mają? Na czym serwis zarabia?


RE: LOL, CS, DOTA2, WOT - Zarabianie z tych gier (jeden serwis) - LityS - 09-04-2017 12:30

(08-04-2017 18:59)Captain napisał(a):  A co oni z tego mają? Na czym serwis zarabia?

Właśnie też mnie to ciekawi... w wiekszości gier wpisowe jest darmowe a kase maja na 20 miejsc a czasami wiecej