Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile można zarobić przy 350 wejsciach z Google? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile można zarobić przy 350 wejsciach z Google? (/Temat-Ile-mozna-zarobic-przy-350-wejsciach-z-Google-146121)



Ile można zarobić przy 350 wejsciach z Google? - dawkos23 - 05-04-2017 20:40

Siemka, wybiłem LP na TOP1 z niszą taką, gdzie dziennie srednio wchodzi na ten LP 350 osób dziennie. Ruch z Gugla, po wpisaniu dokładnie frazy na jaką jest wybita, nawet domenę mam EMD, więc ludzie potencjalnie zainteresowani. Pytanie do doświadczonych - bo ja sobie liczę tak, że nawet jakby była taka sobie konwersja 2%, więc przy stawce 10 zł (chcę zarabiać na SUBACH, real content oczywiście, poradnik wyczerpuje sprawę, więc osoba dostanie to, czego chce) miałbym 20 zł ze 100 wejsc, a skoro jest srednio 350 to wypadałoby, że 70 zł dniówka. Czy dobrze liczę czy może liczę na zbyt dużą konwersję? Czy może coś pominąłem jakieś zmienne i nie wygląda to tak kolorowo?


RE: Ile można zarobić przy 350 wejsciach z Google? - mateusz2045 - 05-04-2017 20:48

Gdybać sobie można. Nie można tego obliczyć...


RE: Ile można zarobić przy 350 wejsciach z Google? - therazmo - 05-04-2017 21:31

Zależy , nawet pewno nie będzie to 70 zł. Albo mniej lub więcej w różne dni. Zwyczajnie nie da się obliczyć. Możesz zacząć i po np. 3 msc obliczyć statystycznie ile dziennie wychodzi.


RE: Ile można zarobić przy 350 wejsciach z Google? - Gremquen - 05-04-2017 21:42

Wszystko zależy od niszy. Jak bardzo ludzie będa zdeterminowani, żeby wysłac tego SMS'a.
Konwersja 2% wcale nie jest jakaś wielka. Zawsze można też pracować nad wyglądem LP, co by ją zwiększyć.


RE: Ile można zarobić przy 350 wejsciach z Google? - mahuzz - 05-04-2017 21:43

Konwersja jest nieobliczalna. Raz 15% miewałem, a raz 3%. Sprawdź sam Wink


RE: Ile można zarobić przy 350 wejsciach z Google? - parasol - 06-04-2017 16:16

Kilka lat temu konwersja w szybkich pożyczkach była kilkanaście procent.