Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Test możliwości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Test możliwości (/Temat-Test-mozliwosci-146119)

Strony: 1 2


Test możliwości - dandun1 - 05-04-2017 19:55

Zainspirowało mnie aliexpress, spróbuje podziałać w tym temacie. Jak mi nie wyjdzie to nabiorę nowych doświadczeń. Dziennik założyłem głównie dlatego, abym się motywował Smile
Zamierzam działać w Polsce, a z czasem (jak mi się uda) przenieść się na rynki zagraniczne.

Z każdym kolejnym wpisem układ graficzny będzie ulegał zmianie, aż osiągnie najlepszy z możliwych.

Dzień pierwszy.
-Budowa zaplecza,
-szukanie słów kluczowych,
-dokładne przemyślenie przyszłości.

Korzystam ze strony "epn.bz".


RE: Test możliwości - luka600 - 05-04-2017 20:03

powodzonka impreza


RE: Test możliwości - master4 - 05-04-2017 22:53

Polecam fejsbooka, tworzenie fanpage ( jeśli polecasz naprawdę fajne rzeczy to uzyskasz dużo polubień, mogą to być pierdółki które będą przydatne i wiele osób zamówi po kilka sztuk), grupy, lub spam w specjalnych grupach ale to musisz napisać dobre teksty, zdjęcia najlepiej realne. Powodzenia


RE: Test możliwości - dandun1 - 06-04-2017 15:01

Dziękuję za wspieranie mnie Wink

Wczoraj na próbę przetestowałem jeden link na dwóch grupach, oczywiście opisałem co i jak i ku mojemu zdziwieniu dzisiaj widać pierwsze efekty. Na razie jest to liczba jednocyfrowa, ale już mnie bardzo motywuje.

Zdecydowanie "opakowanie" gra jedną z ważniejszych roli, a także czas postowania oraz jakość samego produktu.

Dzisiaj mam w planach powiększanie zaplecza, a także zalążki z fanpage.

Przeważnie odpowiadał, aktualizował dziennik będę co 1/2 dni.


btw. Najbardziej podobają mi się te wszystkie statystyki; przeglądarka, kraj, czas oraz kupione rzeczy. Na nich można najlepiej wywnioskować co i jak.


RE: Test możliwości - dandun1 - 07-04-2017 22:40

Aktualizacja dziennika nr. 2
Dzisiejszy dzień zaliczam do wyjątkowo udanych, poza tym, że moje urodziny to znalazłem świetną "perełkę", na której "teoretycznie" zdobyłem ~32$+
Piszę teoretycznie, ponieważ chińczyk zawsze może nie wysłać towaru.

Moje CR na dzisiaj wyniosło: 4.81 %
Ciekawostką jest to, że wejść odnotowałem z androida o ponad 1000% więcej niż z windowsa. Najbardziej zdziwiła mnie ilość sprzedanych sztuk, pomimo tak wielkiej różnicy wyświetleń, windows odstawał zaledwie o niecałe 10%.

Stawiam sobie cel na tydzień, a także kwiecień.
Tydzień: 75$ 07-14.04
Kwiecień 300$ 01-30.04

38.18

Wybrałem takie cele, ponieważ nic nie jest pewne, czasem jednego dnia wpadnie 20$, a drugiego 2$. Na tym polega zabawa, to jest jak gra w totka.


RE: Test możliwości - Krashai - 07-04-2017 23:49

No brawo!
Początki a takie udane!


RE: Test możliwości - zakazanyowoc - 08-04-2017 06:02

Reklamujesz tylko przez fb czy własna strona? Powodzenia!


RE: Test możliwości - dandun1 - 08-04-2017 07:32

(08-04-2017 06:02)zakazanyowoc napisał(a):  Reklamujesz tylko przez fb czy własna strona? Powodzenia!

Tylko przez facebooka, dziękuję Wink

Mam kolejny pomysł, gdzie może być mniejsza konkurencja, ale nie mam pojęcia czy to wypali dlatego na razie chill.


RE: Test możliwości - shf - 08-04-2017 09:25

Mam parę pytań.

1. Czy serwis jest w 100% wypłacalny?
2. Od ilu wypłata ?
3. Jakie metody wypłaca hajsu ?
4. Jeżeli jest ref to byłbyś w stanie pomóc na starcie Wink ? Lubie poznawać nowe sposoby zarobku i z chęcią uderzyłbym w to co Ty tylko pod inne sposoby promocji produktów.


Pytanie upewniające:
-Czyli to jest tak, że rejestrujesz sie, promujesz link z tej strony, jak ktoś kupi z tego linka coś (np. z Allexpress) to ja dsotanę % (prowizję) w postaci $ tak ?

Przepraszam, za kłopot Wink Będę obserwował temat no i powodzenia i dużego hajsu życzę! Big Grin


RE: Test możliwości - dandun1 - 08-04-2017 12:57

(08-04-2017 09:25)shf napisał(a):  Mam parę pytań.

1. Czy serwis jest w 100% wypłacalny?
2. Od ilu wypłata ?
3. Jakie metody wypłaca hajsu ?
4. Jeżeli jest ref to byłbyś w stanie pomóc na starcie Wink ? Lubie poznawać nowe sposoby zarobku i z chęcią uderzyłbym w to co Ty tylko pod inne sposoby promocji produktów.


Pytanie upewniające:
-Czyli to jest tak, że rejestrujesz sie, promujesz link z tej strony, jak ktoś kupi z tego linka coś (np. z Allexpress) to ja dsotanę % (prowizję) w postaci $ tak ?

Przepraszam, za kłopot Wink Będę obserwował temat no i powodzenia i dużego hajsu życzę! Big Grin

1. Krążą dowody wypłat, więc wydaje mi się, że jak najbardziej tak. Jedynie trzeba czekać, aż kupujący potwierdzi, że dostał przesyłkę (przeważnie do 2 miesięcy) i dopiero wtedy ja uzyskuję te pieniądze, może być tak, że sprzedaż była fejkowa, przez co mi to cofną.
2. Wypłata o ile się nie mylę to 10$.
3. Z faq; mają płatności w WMZ, QIWI, ePayments (no commission), Wire Transfer, Yandex. Money.
4. Z chęcią, ale siedzę w tym dopiero 4 dni. Proponuje znaleźć bardziej doświadczonego użytkownika Tongue

Rejestruje się i szukam produktów na aliexpress (bądź innych serwisach), potem je konwertuje(?) na linki, które oferują mi 8,5% zakupu. Nie mam pojęcia dlaczego, ale wszyscy je jeszcze skracają, przypuszczam, że dlatego, iż mamy taką Polską mentalność, aczkolwiek mogę się mylić i leży to w całkiem innym podłożu.

Dziękuję Wink


Dzisiaj cały dzień myślałem nad jakimi produktami można popracować i jestem w trakcie wyciągania wniosków. Jutro aktualizacja pojawi się najprawdopodobniej w godzinach wieczornych, bądź w poniedziałek po ~18.