Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sub sms (/Temat-Sub-sms-146087)

Strony: 1 2


Sub sms - Roser17 - 04-04-2017 21:40

Witam posiadam pomysł na pewien poradnik. Poradnik nie będzie zawierał żadnych niesamowitych informacji ale myślę ze za kwotę 3 zł trochę osób sie skusi. Mam zamiar podpiac to pod sub sms i z stamtąd będzie przekierowyc na catshare gdzie bedzie można pobrać ten poradnik. Co o tym sadzicie? Jest to zgodne z prawem?
Teraz moje p

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Zły dział przepraszam proszę o przeniesienie do działu o wszystkim i o niczym

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Sub sms - Rosa93 - 04-04-2017 21:58

Jeżeli użytkownik dostanie to za co płaci to tak jest to zgodne ;-)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka


RE: Sub sms - radek0389 - 04-04-2017 22:12

(04-04-2017 21:40)Roser17 napisał(a):  Witam posiadam pomysł na pewien poradnik. Poradnik nie będzie zawierał żadnych niesamowitych informacji ale myślę ze za kwotę 3 zł trochę osób sie skusi. Mam zamiar podpiac to pod sub sms i z stamtąd będzie przekierowyc na catshare gdzie bedzie można pobrać ten poradnik. Co o tym sadzicie? Jest to zgodne z prawem?
Teraz moje p

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Zły dział przepraszam proszę o przeniesienie do działu o wszystkim i o niczym

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
Jak będzie osoba dostawać to za co płaci, czyli poradnik, to wszystko w porządku. Chcesz podpiąć premium SMS czy sub?
A po drugie odnośnie pogrubionego fragmentu, daruj sobie jakieś przekierowanie do catshare. Użyj gotowego programu download jakieś sieci subsms i tam wrzuć swój poradnik, aby osoba wysyłająca sms od razu dostawała plik na dysk a nie jeszcze musiała wchodzić na catshare, czekać kolejne x sekund itd. A jeśli chcesz na własnej stronie wrzucić pustą ofertę albo getaway, to w redirect url, podajesz bezpośrednik adres pliku z poradnikiem ze swojego serwera i też od razu osoba wysyłająca ściąga go na dysk bez zbędnych komplikacji.


RE: Sub sms - Roser17 - 04-04-2017 22:54

(04-04-2017 22:12)radek0389 napisał(a):  
(04-04-2017 21:40)Roser17 napisał(a):  Witam posiadam pomysł na pewien poradnik. Poradnik nie będzie zawierał żadnych niesamowitych informacji ale myślę ze za kwotę 3 zł trochę osób sie skusi. Mam zamiar podpiac to pod sub sms i z stamtąd będzie przekierowyc na catshare gdzie bedzie można pobrać ten poradnik. Co o tym sadzicie? Jest to zgodne z prawem?
Teraz moje p

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Zły dział przepraszam proszę o przeniesienie do działu o wszystkim i o niczym

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
Jak będzie osoba dostawać to za co płaci, czyli poradnik, to wszystko w porządku. Chcesz podpiąć premium SMS czy sub?
A po drugie odnośnie pogrubionego fragmentu, daruj sobie jakieś przekierowanie do catshare. Użyj gotowego programu download jakieś sieci subsms i tam wrzuć swój poradnik, aby osoba wysyłająca sms od razu dostawała plik na dysk a nie jeszcze musiała wchodzić na catshare, czekać kolejne x sekund itd. A jeśli chcesz na własnej stronie wrzucić pustą ofertę albo getaway, to w redirect url, podajesz bezpośrednik adres pliku z poradnikiem ze swojego serwera i też od razu osoba wysyłająca ściąga go na dysk bez zbędnych komplikacji.
Okey dzięki za podpowiedź. Chciałem to podpiac pod sub sms a nie premium to jakis problem ?


RE: Sub sms - radek0389 - 04-04-2017 23:29

Sub czy premium nie problem. Pomiń tylko jakieś catsh... itp i można działaćSmile.


RE: Sub sms - Roser17 - 04-04-2017 23:33

Z racji na tak niska stawke licze na jakieś odnowienia. Dobra dzięki @radek0389 za pomoc jutro poleci repucik. A ja biorę sie za landing page

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Sub sms - surfer0700 - 05-04-2017 01:12

Przeniosłem do odpowiedniego działu, jeżeli temat uważacie za wyczerpany, dajcie znać.


RE: Sub sms - rachman - 05-04-2017 01:31

Jest towar i jest zapłata - co ma tu być nielegalne? Wystarczy działalność gospodarczą zarejestrować i działać na całego beka Tak, pewnie Cię to zdziwi ale prawidłowo powinieneś mieć DG na to. Mało kto się tym przejmuje, mało kto o tym może nawet wie ale w takim przypadku firma sms jest tylko operatorem płatności... Masz swój produkt i go sprzedajesz a sms jest tylko formą płatności - nie ważne czy ktoś tu płaci sms, do ręki czy na konto Wink Tu wg ustawy wymagana DG ... z tym że nikt tego nie będzie sprawdzać na 99,9 % więc wiesz. Po prostu dobrze wiedzieć myślę skoro już pytasz o prawo - co ono stanowi.


RE: Sub sms - rcielak - 05-04-2017 05:22

Rachman, nie rob zamieszania...

Programy do pobierania to programy "konkursowe" klient zapisuje sie do konkursu sms czy innego dziadostwa ze stopki. Organizatorem tego konkursu jest PP.
Klient dokladnie za to placi i za to Ty dostajesz kase od PP, nie za plik.

Dzialalnosc bedzie wymagana jak plik zablokujesz dotpayem czy innym posrednikiem
i Ty bedziesz sprzedawca czy organizatorem.


RE: Sub sms - Roser17 - 05-04-2017 10:06

Ale ja nie mam zamiaru korzystać z programu do pobierania tylko mam zamiar z odliczamy na subservices

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka