Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telefon do 1000zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Telefon do 1000zł (/Temat-Telefon-do-1000zl-146060)

Strony: 1 2 3


RE: Telefon do 1000zł - bursztynek - 01-05-2017 23:32

ja jestem zadowolona z samsunga galaxy


RE: Telefon do 1000zł - Itachi198 - 02-05-2017 13:25

uderzałbym w xiaomi


RE: Telefon do 1000zł - Krissu - 02-05-2017 13:35

Od siebie: Mam Xiaomi Mi5 i jestem bardzo(!) zadowolony. Wink Kupowałem bezpośrednio z aliexpress. Teraz USD trochę spadło, więc może warto się skusić? Wersję 32GB dostaniesz już od 800zł! Smile
EDIT: Sporo moich znajomych ma/miało Xiaomi, począwszy od Redmi1, Mi3, Mi4C, Redmi3, Redmi3Pro, 3S i nikt nie narzeka/narzekał! Smile Od trzech tygodni moja bratanica też użytkuje Xiaomi 4A (wersja budżetowa, bo ~500zł) i również bardzo zadowolona. Firmę z czystym sumieniem mogę polecić, bo i też dość spore wsparcie w Polsce posiada Wink


RE: Telefon do 1000zł - sekumka - 18-05-2017 09:47

według mnie najlepsze są Iphone albo Samsungi


RE: Telefon do 1000zł - dazy19 - 18-05-2017 10:02

Heh od razu odradzam zakup w media expert XD co bym nie kupil to sie zaraz zepsuje i gwarancja .. juz dla jaj powiem ze kiedys "nowa" bo okazala sie ze zwrotow po rozmowie z facetem od dostaw gdzie towaru nie przyjalem pralka byla zapakowana w czarna folia bez sturopianu i innych bajerow. Z elektronika typu laptop , lustrzanka czy tablet kupowane w sumie jednego dnia wszystko musialem reklamowac takze aliekspress dla mniw jest pewniejsze , a wracajac do tematu to Xiaomi Mi5 albo Samsunga note 3( tyle ze samsunga uzywanego raczej bys wyrwal) ale Xiaomi Mi5 z aliekspress daje rade dlugo wytrzymac Smile


RE: Telefon do 1000zł - krzysiek349 - 18-05-2017 10:03

Zakupiłem p9 lite Huawei tyle że 2017. Bateria działa bardzo długo, około 2 dni przy dużym zużyciu. Jest to szybki telefon, aparat super.

A najważniejsze : czytnik Lini papilarnych z tyłu na obudowie. Działa bardzo sprawnie nie tak jak w Samsungach. Wystarczy dotknąć i w ułamek sekundy telefon odblokowany, tak samo odbieranie telefonów. Bez wpisywania pinów czy rysowania śladu. Niby drobnostka ale teraz to mój najważniejszejszy element w telefonie.

Jako że brałem na raty to dokupilem sobie gwarancję za 170 zł na dwa lata. Teraz nawet jak z mojej winy uszkodze cokolwiek to mi naprawia lub oddadzą całość lub nowy telefon Smile. A zakup w Saturnie
(i tak działa ta gwarancja, uprzedzam pytania, korzystam z niej na wszystkich urządzeniach, spadł mi telewizor po 2 latach, i dostałem zwrot pełnej kasy i kupiłem 3x razy lepszy)


RE: Telefon do 1000zł - pastilka - 20-05-2017 20:54

marka Huawei teraz chyba najbardziej przekonuje


RE: Telefon do 1000zł - Zawik - 20-05-2017 23:06

(20-05-2017 20:54)pastilka napisał(a):  marka Huawei teraz chyba najbardziej przekonuje

No, tylko że P9 Lite to będzie najgorszy wybór do 1000 zł.
Tak jak mówi Krissu, Xiaomi Mi5. Na ibuygou z 64 gb rom kupisz za 275$, do tego możesz dokupić gwarancję za grosze we Wrocławiu.
Ew. możesz się rozejrzeć za Honorem 8, Zuk Z2 PRO.


RE: Telefon do 1000zł - HardCoreSex - 06-06-2017 11:56

Ja oczywiście polecam mojego kochanego Samsunga Galaxy S5
Wiele ze mną przeżył i jak na dotyk super się trzyma Big Grin
Na prawdę nie ma do czego się doczepić, poczytaj sobie o parametrach i opinie w necie.

Pozdrawiam Smile


RE: Telefon do 1000zł - kirm - 22-06-2017 07:47

Własnie sam nie polecam Xiaomi Mi 5. No fajny telefon, właściwości ma bardzo dobre. Jednak jest w nim słaba bateria, trzeba go ładować co kilka godzin ( telefon ma dużo funkcji oraz je zużywa). Jest to doswiadczenie mojego brata
Sam mam obecnie xiaomi Note 4 i jestem o wiele bardziej zadowolony.DObra jakość, bateria trzyma przy intensywnym korzystaniu 2-3 dni.
Swoja drogą to polecicie jakiegoś dobrego smartwatcha do 1000 zł? Bo zastanawiam sie nad Fossilem.