Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapłacę za wdrożenie w świat internetowej pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zapłacę za wdrożenie w świat internetowej pracy (/Temat-Zaplace-za-wdrozenie-w-swiat-internetowej-pracy-146045)



Zapłacę za wdrożenie w świat internetowej pracy - saheusz - 03-04-2017 13:06

Zarabianiem w internecie interesuje się od ok. roku, lecz głównie czytam, analizuję. Chciałbym otrzymać najlepiej poradnik, porady i wskazówki jak zacząć. Czas jaki posiadam to 24h na dobę 7 dni w tygodniu a pieniądze jakie w stanie jestem na początek zainwestować to ok 1k pln (przed większą ilością monet odczuwam strach i mogłoby to zaboleć finansowo gdyby się coś nie udało). W celu konkretnej propozycji proszę najlepiej o email na : [email protected] oraz wiadomość na tym forum abym wiedział jaki użytkownik wysłał mi propozycje. Dodam że mam 23 lata i zdaję sobie sprawę, że niema prostej recepty na zaczęcie zarabiania, a potrzebna jest ciężka i długa praca.

Pozdrawiam


RE: Zapłacę za wdrożenie w świat internetowej pracy - Taxic - 03-04-2017 13:37

(03-04-2017 13:06)saheusz napisał(a):  Zarabianiem w internecie interesuje się od ok. roku, lecz głównie czytam, analizuję. Chciałbym otrzymać najlepiej poradnik, porady i wskazówki jak zacząć. Czas jaki posiadam to 24h na dobę 7 dni w tygodniu a pieniądze jakie w stanie jestem na początek zainwestować to ok 1k pln (przed większą ilością monet odczuwam strach i mogłoby to zaboleć finansowo gdyby się coś nie udało). W celu konkretnej propozycji proszę najlepiej o email na : [email protected] oraz wiadomość na tym forum abym wiedział jaki użytkownik wysłał mi propozycje. Dodam że mam 23 lata i zdaję sobie sprawę, że niema prostej recepty na zaczęcie zarabiania, a potrzebna jest ciężka i długa praca.

Pozdrawiam

Czyli jednak nie czytałeś w działach:
Zbiór serwisów zarobkowych
Poradniki dotyczące zarabiania
Gdybyś przeczytał to nie byłoby tutaj tego postu. Chcesz jakieś poradniki? Poradniki
Co do wskazówek i porad to podałem je w dwóch pierwszych linkach. To co dostaniesz od użytkowników to znajdziesz na forum, nikt Ci nie da konkretnej niszy na zarobek, ponieważ równa to się z tym, że spadną tej osoby miesięcznie zarobki.


RE: Zapłacę za wdrożenie w świat internetowej pracy - rachman - 03-04-2017 14:08

Ktoś próbuje na leniuszka Wink Kolego najpierw powinieneś poznać rynek i sposoby zarobkowania - robisz to od roku... tym bardziej dziwne że jeszcze nie zakumałeś że nie każdemu we wszystkim się uda. Zdradź swoje mocne strony, doświadczenie, umiejętności, branża która by Cię interesowała itd. Inaczej możesz kupić setkę poradników a nic nie zarobić. Chcesz coś zrobić dobrze? To zrób to od początku z logiką i rozwagą. Weź się najlepiej za coś co Cię nie będzie męczyć, nie będzie smutnym obowiązkiem. Najlepiej wziąć się za coś co Cię interesuje chociaż trochę. No chyba ze chcesz kolejne lata stracić na błądzenie lub analizowanie... Zaczynasz od zera to tym bardziej nie wchodź tylko w coś co daje zarobek komuś - bo Tobie wcale nie musi a jeśli da to nie koniecznie tyle ile byś mógł wyciągać z czegoś co Cię bawi. Przejrzyj wspomniane działy i wybierz sobie sposób w którym chcesz się spróbować. Ktoś kto chce do wszystkiego jest ... rozumiesz, tak się nie da zazwyczaj. Każdy ma swoje lepsze i gorsze... uderzaj w to w czym poczujesz się silniejszy i wytrwasz.


RE: Zapłacę za wdrożenie w świat internetowej pracy - Hybrid1990 - 03-04-2017 15:07

klik!

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.