Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mail od lockerz cos ws. nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: mail od lockerz cos ws. nagrody (/Temat-mail-od-lockerz-cos-ws-nagrody-14601)

Strony: 1 2


mail od lockerz cos ws. nagrody - GoreYoite - 05-10-2010 15:52

Cytat:Dear Lockerz Member:

We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty.

Thank you!

The Lockerz Crew
do przetlumaczenia


RE: mail od lockerz cos ws. nagrody - Nayare - 05-10-2010 16:14

Nie tlumacze tekstu takiego jaki jest, ale streszczam Ci co i jak.
Anulacja nagrody, znalezli niedogodnosci w Twoim koncie, byc moze wliczajac punkty zdobyte nielegalnie.
// Mozliwe, ze zle wpisales dane, miales fake konta etc.


RE: mail od lockerz cos ws. nagrody - Leopard - 05-10-2010 17:14

Dokładnie - anulacja nagrody. Można wiedzieć z jakiego restock'u ;]?


RE: mail od lockerz cos ws. nagrody - Yanke$ - 05-10-2010 17:18

Drogi użytkowniku Lockerz:

Piszemy w sprawie ostatniego zamówienia restockowego. Rozpatrzyliśmy Twoje zamówienie i nie możemy dopełnić Twojej prośby. Znaleźliśmy parę spraw z Twoim kontem, prawdopodobnie takich jak PTZ zarobione nieuczciwie czy nadużycie Zasad. Usuwamy punkty z Twojego konta jako karę*.

Dziękujemy!


++++++++++++++++++
* punkty za nagrodę, a nie wszystkie z konta


RE: mail od lockerz cos ws. nagrody - GoreYoite - 05-10-2010 17:19

z jednego z dwoch ostatnich generalow a konto mam czyste bo pisalem do supportu ws. oszustwa nic nie robili mi z kontem napisali zebym wiecej nie oszukiwal. nie wiem co moze byc nie tak mysle ze to z przedostatniego generala bo na dwoch zdobylem bon do mcdonalds na 25$ i w pierwszym podalem dane swoje temu mogli anulowac a w drugim dane cioci ktora mieszka w woods dales czy cos takiego niedalego chicago w illnois.


RE: mail od lockerz cos ws. nagrody - diabloo07 - 05-10-2010 20:01

Jakby anulowali bon, bo zamowiony poza USA to mail bylby inny. To jest zwykla anulacja za fake'i, boty itp. Najlepiej napisz do nich, ze juz raz miales anulacje za oszukiwanie i jestes czysty, to dlaczego Ci anulowali? Najlepiej napisac przy takiej błahostce, bo jak Ci anuluja np. iPoda to juz nie bedzie kolorowo Tongue


RE: mail od lockerz cos ws. nagrody - sociak55 - 05-10-2010 20:44

Może właśnie dlatego Ci anulowali, jeżeli podałeś inne dane niż te co masz w ustawieniach


RE: mail od lockerz cos ws. nagrody - Wojtas100 - 06-10-2010 13:04

To nie jest meila anulujący bon.
Taki meil wysyłają gdy masz fejki lub oglądałeś filmiki dla amerykanów


RE: mail od lockerz cos ws. nagrody - GoreYoite - 07-10-2010 20:45

a wiec mam rozumiec ze nie dostane jednego bonu a konto mam juz czyste i wiecej anulacji nie bedzie?


RE: mail od lockerz cos ws. nagrody - Bolt - 07-10-2010 20:50

raczej tak