Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Parę odpowiedzi dotycząca Z-LIST. [Listopad-Restock dla wszystkich] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Parę odpowiedzi dotycząca Z-LIST. [Listopad-Restock dla wszystkich] (/Temat-Pare-odpowiedzi-dotyczaca-Z-LIST-Listopad-Restock-dla-wszystkich-146)



Parę odpowiedzi dotycząca Z-LIST. [Listopad-Restock dla wszystkich] - RaZoR_xD - 26-11-2009 19:01

Witam, poszperałem trochę na forum i znalazłem parę pytań, teraz na wszystkie je odpowiem. Proszę administratora o przyklejenie tego tematu.

- Kiedy będzie restock dla wszystkich?
* Wiadomo że pod koniec listopada, może być to 29/30 listopada.
- W ile minut/sekund schodzą nagrody?
* Zależy od nagrody, w kolejności najszybciej schodzą z pułek: PSP,IPOD,WII,GRY,Pendrivy..
- Na co najkorzystniej polować?
* Myślę że na WII, jak go sprzedamy dostaniemy ok. 900 zł, które możemy przeznaczyć na zakup PSP czy też gier. Jendak trzeba wziąść pod uwage iż gry z europy nie będą chodzić (na allegro i tak kupią).
- Ile osób pracuję w LAB?
* Ok. 48 osób.
- Będzie więcej niż jeden restock w jeden dzień?
* Tak, 2.
- Uda mi się zapolować na swoją nagrodę?
* Tak jeśli się pospieszę lub użyjesz autofilla.
- Da się jakoś przyspieszyć internet, aby lockerz w dzień restocku działał bardzo szybko?
* Tak, wyłaczyć różne programy typu: skype,gg, nie pobierać plików.

Myślę że te pare pytań pomogły wam w oswojeniu się z lockerz Smile

Pozdrawiam.




@ADMIN
Dobry Poradnik !
wprowadziłem drobne zmiany od siebie
+1 reput dla Ciebie RaZor !



RE: Parę odpowiedzi dotycząca Z-LIST. [Listopad-Restock dla wszystkich] - papka71 - 26-11-2009 22:56

witam ; B !
pojęcia nie miałam gdzie to napisać , więc napiszę tu .

przeszukałam całe forum i nie znalazłam pytania , a tym bardziej odpowiedzi na moje pytanie ; D
mianowicie :
czy prawdą jest to , że do końca grudnia trzeba[ no można ] wymienić punkty za jakąś rzecz , bo od 2010 roku punkty zebrane w 2009 przepadają? ; >


RE: Parę odpowiedzi dotycząca Z-LIST. [Listopad-Restock dla wszystkich] - Admin - 26-11-2009 23:01

to najwyrazniej nie do końca dobrze szukałesTongue punkty po nowym roku nie przepadną nie martw się, dopiero po 12 miesiącach od ich zdobycia stracisz je Smile


RE: Parę odpowiedzi dotycząca Z-LIST. [Listopad-Restock dla wszystkich] - papka71 - 26-11-2009 23:09

szukałaś* ; d

czyli spokojnie mozna sobie zbierać punkty , nawet po 2010 ? ; d
no dzięki , dzięki !
przydało się bardzo mocno , bo już byłam zestresowana Big Grin .


RE: Parę odpowiedzi dotycząca Z-LIST. [Listopad-Restock dla wszystkich] - Admin - 26-11-2009 23:14

jasne jasne można do 2010 bez problemu Smile
cieszy mnie to że zadałaś sobie trud i jako nowy user skorzystsałaś z opcji szukaj Smile
Witaj w naszym gronie i przepraszam za moją pomyłke odnośnie twojej płci Tongue
zapraszam Cię także tutaj : http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=22&page=2 by uniknąć podobnych sytacji w przyszłości Smile
pozdrawiam !


RE: Parę odpowiedzi dotycząca Z-LIST. [Listopad-Restock dla wszystkich] - Joker - 11-12-2009 15:42

Git teraz wiadomo co i jak ;] THX