Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neobux - rented referrals - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Neobux - rented referrals (/Temat-Neobux-rented-referrals-145999)



Neobux - rented referrals - marian123415 - 01-04-2017 11:02

Część,
Wszedłem w buta w Neobuxa. Pytanie, czy aktualnie opłaca się wynajmować poleconych?
Czytałem na różnych forach, blogach itp. jednak nie ma w miarę aktualnych wpisów na ten temat. Są z 2015 czy 2012, jak wiadomo sytuacja mogła się zmienić.
Jak to wygląda na chwilę obecną, czy refy są aktywne i czy przynoszą zyski?


RE: Neobux - rented referrals - dixoman - 09-04-2017 20:17

Różnie to bywa czasami wszyscy są aktywni a czasami jakaś część nie klika zależy jak trafisz, ja kupowałem dopiero 2 razy refów i większość klika.


RE: Neobux - rented referrals - Captain - 10-04-2017 17:54

Nigdy nie kupuj w ciemno rr w żadnym buxie nie mając informacji od innych czy się opłaca czy nie, bo w wielu buxach się nie opłaca, więc kupując w ciemno możesz słabo na tym wyjść.


RE: Neobux - rented referrals - krzysieka - 10-04-2017 22:35

Witam, właśnie testuje ten temat, wnioski na dzień dzisiejszy, świeżo kupieni klikają, ale jak przedłużysz to klikać przestaną, nie dokupuj i nie przedłużaj, wygaśnie im termin to dopiero kup nowych.


RE: Neobux - rented referrals - kubagrzybowski - 11-04-2017 12:59

bez ulepszenia konta niezbyt się opłaca ale zanim będziesz miał sprawdzoną grupę to też musisz ich wymieniać, pamiętaj że jest kara za brak przedłużenia


RE: Neobux - rented referrals - imadlo - 23-05-2017 20:35

U mnie podobna sytuacja jak wykupiłem na 30 dni klikali praktycznie wszyscy, tylko dwóch przez te 30 dni wymieniłem jak tylko przedłużyłem na 90 dni to połowa nie klika, moim zdaniem to boty i ustawione jest to tak aby za dużo nie zarobić, praktycznie zwraca się wkład.


RE: Neobux - rented referrals - santa098 - 31-12-2017 12:28

Moim zdaniem się opłaca tylko trzeba przyjąć jakąś odpowiednią strategie wymieniać refferali możemy za punkty lub $
Proponuje wymieniać tych co nie klikają dłużej niz 7 dni a przedłużać na maximum najlepiej 240 dni wtedy 30 % mniej płacimy


RE: Neobux - rented referrals - AleksandraN - 31-12-2017 14:33

(10-04-2017 22:35)krzysieka napisał(a):  Witam, właśnie testuje ten temat, wnioski na dzień dzisiejszy, świeżo kupieni klikają, ale jak przedłużysz to klikać przestaną, nie dokupuj i nie przedłużaj, wygaśnie im termin to dopiero kup nowych.

Bawiłam się w wynajmowanych ze 2 lata temu i miałam identyczne spostrzeżenia.