Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA alternatywą dla SUB SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA alternatywą dla SUB SMS? (/Temat-PPA-alternatywa-dla-SUB-SMS-145984)



PPA alternatywą dla SUB SMS? - dawkos23 - 31-03-2017 21:20

Siemka, właśnie miałem zacząć zarabiać na SUB SMS, postawiłem pierwszą stronkę real content, napisałem poradnik, ale jak wszyscy wiedzą z SUBAMI kiepsko sie teraz dzieje (akurat jak ja zaczynam, co za pech). Czy mogę więc tę niszę wykorzystac w PPA czy nie ma takiej opcji i PPA tez ma problemy?


RE: PPA alternatywą dla SUB SMS? - radek0389 - 31-03-2017 21:41

Możesz wykorzystać pod PPA.


RE: PPA alternatywą dla SUB SMS? - maniek250 - 31-03-2017 21:46

Myśle że PPA po prostu będzie miało mniejszą konwersje ale wszystko powinno śmigać


RE: PPA alternatywą dla SUB SMS? - dawkos23 - 01-04-2017 15:30

(31-03-2017 21:46)maniek250 napisał(a):  Myśle że PPA po prostu będzie miało mniejszą konwersje ale wszystko powinno śmigać

Czemu uważasz, że będzie miało niższą konwersję? Wink


RE: PPA alternatywą dla SUB SMS? - fakefejk - 01-04-2017 20:11

W PPA i tak wszystkie oferty to pin submit, czyli nadal sms sub.


RE: PPA alternatywą dla SUB SMS? - maniek250 - 01-04-2017 21:25

(01-04-2017 15:30)dawkos23 napisał(a):  Czemu uważasz, że będzie miało niższą konwersję? Wink

Ponieważ w sub/premium sms "klient" podaje swój numer albo wysyła sms bezpośrednio na stronie, natomiast w PPA zostaje odesłany na zewnętrzną (zwykle niezbyt zachęcającą) stronę na której ma wykonać te działania, wygląda to ciut gorzej i negatywnie wpływa na konwersje. Wiem bo kilka lat temu gdy powstał rynek sub sms przesiadłem się z PPA na suby Big Grin

PS. I powoli szykuję się na powrót do PPA Big Grin