Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne (/Temat-WYKONAM-Profesjonalne-strony-internetowe-oraz-inne-uslugi-programistyczne-145982)



[WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - Orange - 31-03-2017 20:24

Witam serdecznie,
Potrzebujesz strony internetowej pod twoją nisze? Chcesz zwiększyć konwersje? Dobrze trafiłeś!

Kim jestem?
Jako, że jestem nowy na tym forum, to wypadałoby powiedzieć kilka słów o sobie. Zarabianiem w sieci interesuje się od 12 roku życia; wtedy to zacząłem sprzedawać polubienia i subskrypcje na allegro, zarabiając swoje pierwsze w życiu pieniądze. Jako, że od małego interesowałem się komputerami, to postanowiłem nauczyć się programowania. Na początku były to tylko plany i marzenia, ale podobno marzenia się spełniają, tak? Smile Tak więc zamieniłem plany w czyny i zacząłem dzielnie uczyć się programowania dzięki czemu stałem się prawdziwym programistą. Big Grin

Co oferuje?
• Profesjonalne strony internetowe napisane w środowisku Laravel;
• Strony internetowe wraz z blogami pod PPA/PPI;
• Inne usługi programistyczne.

Moja przykładowa praca
[Obrazek: hacook.png]
[Obrazek: f2fd10a7db102a7cdc5ef789e2d39d92.jpg]
[Obrazek: panel2.jpg]
[Obrazek: panel3.jpg]

Informacje dodatkowe
Cena jest ustalana indywidualnie dla każdego zlecenia.
Każdy klient posiada dożywotnie wsparcie na zamówioną stronę, darmowe poprawki.
Strony internetowe są pisane przeze mnie w środowisku Laravel.
Każda strona którą wykonuje jest napisana profesjonalnie. Kod który piszę jest przejrzysty, a zarazem zgodny ze standardami W3C

Kontakt
Kontakt za pośrednictwem GG: 62328339, lub PW.

Zapraszam do korzystania z moich usług, nie pożałujesz Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: [WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - Apps - 31-03-2017 22:37

Na "ile" znasz Laravel ? Od 1 do 10, bo szukam kogoś do kilku zleceń ale raczej z bardzo dobrymi umiejętnościami.


[WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - Orange - 01-04-2017 11:32

(31-03-2017 22:37)Apps napisał(a):  Na "ile" znasz Laravel ? Od 1 do 10, bo szukam kogoś do kilku zleceń ale raczej z bardzo dobrymi umiejętnościami.


Cieżko ocenić mi samego siebie, napisz na PW jakich projektów potrzebujesz, myśle, ze się dogadamy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: [WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - Fleix - 04-04-2017 19:00

Strona wykonana profesjonalnie i terminowo. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy, do tego dobry kontakt i zaoferowana bezplatna pomoc w przypadku wystapienia problemow. W cenie cala strona zostala wypelniona trescia i naprawde fantastycznie wyglada. W przyszlosci gdybym potrzebowal innej strony juz wiem do kogo sie zglosic Smile

Polecam!


RE: [WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - JohnLion - 09-04-2017 22:21

Użytkownik Orange zrobił dla mnie stronę. Muszę przyznać że wykonanie jest naprawdę dobre, wręcz profesjonalne. Kod jest bardzo przejrzysty, podobnie jak panel administarcyjny.
Strona funkcjonuje świetnie, kontakt ze sprzedającym 10/10, stronkę dostałem dzień przed ustalonym terminem, naprawdę polecam Smile


RE: [WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - Eldarix - 10-04-2017 17:12

Wszystko zgodnie z opisem. Strona wykonana tak jak się umawialiśmy. Bardzo profesjonalnie. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Smile


RE: [WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - radek0389 - 11-04-2017 19:36

@[Orange]
Jeśli potrzebuję do gotowego LP dopisać prosty (chyba?) skrypt w php, wyświetlający pewne elementy na stronie, to takie zlecenia także są przez ciebie akceptowalne? Jakby co to PWSmile.


RE: [WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - Orange - 04-05-2017 12:46

Aktualne, podbijam Smile


RE: [WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - antykt - 05-05-2017 05:00

odezwij sie na gg bo che abyś ukończył strone z gifami


[WYKONAM]Profesjonalne strony internetowe, oraz inne usługi programistyczne - Hybrid1990 - 06-05-2017 11:51

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.