Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay - scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: TreePay - scam? (/Temat-TreePay-scam-145954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: TreePay - scam? - twgg - 31-03-2017 18:55

(31-03-2017 14:00)vasaki napisał(a):  Japierdziele takiego linczu dawno tutaj nie widziałem.

(30-03-2017 21:54)twgg napisał(a):  ooo proszę, kolejne "super" wieści.
Jak się nie jest dojrzałym do prowadzenia biznesu to sie go nie prowadzi Smile
ja mam do wypłaty przeszło 2 tyss.... Xpokerface

Jak miałeś takie podejście to wystarczyło nie zarabiać w tym serwisie.
Ale to tak pobocznie bo raczej nie chce wchodzić w twoją złość.

Do osoby zarządzającej, akcja trochę wg. mnie pochopna albo trochę nieprzemyślana.
Wystarczyła by jasno i czytelnie spisana informacja z opisem sytuacyjnym.
Stawiam, że te mieszanie z błotem było by delikatniejsze.
Nie mniej jednak rozumiem postępowanie i życzę wam powodzenia aby całość ładnie się wyklarowała.

Tak przy okazji, zastanawiam się o co chodzi z tym wiekiem Nikodema.
Przecież to właśnie młode i aktywne osoby zakładają serwisy tego typu ostatnio (Treepay, MoneyKing, GoldLead, FireSub), za co chyba można by im było podziękować (mimo iż u nich nie zarabiam).
Poza całym tym bajzlem widać też chłopaczka który chce zarobić na swoim pomyśle, ale nie chce też trafić do paki i działa pod wpływem lęku.
Więc trochę wyrozumiałości by się przydało Smile

(Ale hipokryzja, złodzieje zarzucają złodziejstwo xD - bo nie mam wątpliwości iż wszyscy z piszących tutaj działali full real content bo bylo by to słaba dla nich opłacalne)

Wyobraź sobie ze podejscie zmieniło się dopiero po tej akcji, Ty nigdy tak nie mialeś? ze najpierw coś zrobiłeś a potem załowałeś? Bo nie rozumiem? Wink

Nie wiem co dla ciebie oznacza złodziej ale powstrzymają się troche przed tego typu komentarzami bo zaraz ci pokaże twój poradnik o pozycjonowaniu z subami Smile


RE: TreePay - scam? - mateusz2045 - 31-03-2017 19:06

(31-03-2017 18:55)twgg napisał(a):  
(31-03-2017 14:00)vasaki napisał(a):  Japierdziele takiego linczu dawno tutaj nie widziałem.

(30-03-2017 21:54)twgg napisał(a):  ooo proszę, kolejne "super" wieści.
Jak się nie jest dojrzałym do prowadzenia biznesu to sie go nie prowadzi Smile
ja mam do wypłaty przeszło 2 tyss.... Xpokerface

Jak miałeś takie podejście to wystarczyło nie zarabiać w tym serwisie.
Ale to tak pobocznie bo raczej nie chce wchodzić w twoją złość.

Do osoby zarządzającej, akcja trochę wg. mnie pochopna albo trochę nieprzemyślana.
Wystarczyła by jasno i czytelnie spisana informacja z opisem sytuacyjnym.
Stawiam, że te mieszanie z błotem było by delikatniejsze.
Nie mniej jednak rozumiem postępowanie i życzę wam powodzenia aby całość ładnie się wyklarowała.

Tak przy okazji, zastanawiam się o co chodzi z tym wiekiem Nikodema.
Przecież to właśnie młode i aktywne osoby zakładają serwisy tego typu ostatnio (Treepay, MoneyKing, GoldLead, FireSub), za co chyba można by im było podziękować (mimo iż u nich nie zarabiam).
Poza całym tym bajzlem widać też chłopaczka który chce zarobić na swoim pomyśle, ale nie chce też trafić do paki i działa pod wpływem lęku.
Więc trochę wyrozumiałości by się przydało Smile

(Ale hipokryzja, złodzieje zarzucają złodziejstwo xD - bo nie mam wątpliwości iż wszyscy z piszących tutaj działali full real content bo bylo by to słaba dla nich opłacalne)

Wyobraź sobie ze podejscie zmieniło się dopiero po tej akcji, Ty nigdy tak nie mialeś? ze najpierw coś zrobiłeś a potem załowałeś? Bo nie rozumiem? Wink

Nie wiem co dla ciebie oznacza złodziej ale powstrzymają się troche przed tego typu komentarzami bo zaraz ci pokaże twój poradnik o pozycjonowaniu z subami Smile

Dokładnie, a pierwszy dziennik Vasakiego z zarabianiem na FS.


RE: TreePay - scam? - Czaq - 31-03-2017 19:19

No właśnie u Vasakiego hipokryzja sięgnęła zenitu facepalm
Chciałem sie powstrzymać od komentarza ale ciężko przejść obok.

Po pierwsze Treepay zszokował wszystkich i zachował się niestety w sposób nieodpowiedni. Przyznaje to nawet ja.
Po drugie porównywanie wieku, serwisów jest przeze mnie nie zrozumiałe (what?!) chociażby co ma jedno do drugiego i odwrotnie.

Miejmy nadzieje, że TP powróci i wypłaty zostaną zlecone.
Pozdrawiam


RE: TreePay - scam? - twgg - 31-03-2017 19:21

@[Czaq] dalej mentorem będziesz? Jerk2


RE: TreePay - scam? - Marcin0292 - 01-04-2017 10:56

Jak mu zrobią wypłatę to pewnie tak Big Grin

Każdy sam wybiera sobie serwis w jakim zarabia Smile


RE: TreePay - scam? - Firael93tpi - 01-04-2017 11:14

wiadomo coś więcej o treepay?


RE: TreePay - scam? - szykiryki - 01-04-2017 11:29

Wyłączyli panel, czekają na rozwój sytuacji, czekają na pieniądze od operatorów, jak je dostaną to pewnie dopiero wtedy zrealizują wypłaty dla wydawców. To tak w skrócie.


RE: TreePay - scam? - Kiljan - 01-04-2017 17:40

A nie dostaną szybko bo według wstępnych informacji wypłaty za marzec będą zamrożone na okres 45 dni. Więc w takim wypadku jednak kredytowanie wypłat wchodzi w grę.


RE: TreePay - scam? - nicooo - 01-04-2017 19:11

Witajcie
Wypłaty zrealizowane zostaną w 100% pomiędzy 15 a 20 kwietnia,rozumiemy wasze przyzwyczajanie do wyplat codziennych ale okolicznosci ze strony operatorów są nie przewidywalne,w tym momencie jako pierwsi zaczęliśmy działać dla waszego oraz naszego bezpieczeństwa,w tym tygodniu planujemy aktywować panel v3 ponieważ przez ostatni czas wdrażamy wiele funkcji zabezpieczających które mają na celu wychwytywanie oraz blokowanie niepożądanych treści w internecie,prosimy o zachowanie spokoju ponieważ realne i prawdziwe informacje uzyskacie tylko od nas poprzez kontakt gg lub pw.W panelu wrócą płatności MO oraz MT.Kolejne informacje uzyskacie na naszej stronie oraz w dziale na forum w owym temacie nie zamierzymy się juz wypowiadać ponieważ nawiązuje do nie prawdziwych informacji oraz plotek ze strony uzytkownikow lub nawet konkurencji Smile


RE: TreePay - scam? - Majka - 01-04-2017 19:18

(01-04-2017 19:11)nicooo napisał(a):  Witajcie
Wypłaty zrealizowane zostaną w 100% pomiędzy 15 a 20 kwietnia Smile

Trzymamy za słowo.


Temat uważam za wyczerpany. Wasz wpis uważam za wiarygodny. Gdy w przyszłym tygodniu nie będzie możliwości logowania się w waszym serwisie wrzucimy cały Wasz dział do scamu Tongue

PS: Zamykam temat