Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! (/Temat-Zarabiaj-na-HitLeap-nawet-pare-dziennie-nic-nie-robiac-145935)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - bleble123 - 30-03-2017 17:54

Nie róbcie tego, już był post, sprawdzałem i scam, po zleceniu wypłaty ban zamykam/////


RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - tomek7912 - 30-03-2017 17:55

(30-03-2017 17:54)bleble123 napisał(a):  Nie róbcie tego, już był post, sprawdzałem i scam, po zleceniu wypłaty ban zamykam/////
Zobaczymy. Ale wątpie przecież nie wrzucasz czystych linków. Ewentualnie można zmieniać zdjęcia.


RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - Rosa93 - 30-03-2017 18:17

Konto założone z reffa - zobaczymy co wyjdzie z tego Smile


RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - Shejker - 30-03-2017 19:07

Ta metoda działała w 2015 roku, trochę spóźnione, co? Big Grin


RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - tomek7912 - 30-03-2017 19:23

(30-03-2017 19:07)Shejker napisał(a):  Ta metoda działała w 2015 roku, trochę spóźnione, co? Big Grin
Na forum poradnika nie ma. A teraz nie działa?


RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - Shejker - 30-03-2017 19:47

Przestała działać, być może coś poprzestawiali przez ten okres czasu i dalej można nabijać dolary, nie wypowiem się, ale powodzenia życzę! Big Grin


RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - tomek7912 - 30-03-2017 20:12

(30-03-2017 19:47)Shejker napisał(a):  Przestała działać, być może coś poprzestawiali przez ten okres czasu i dalej można nabijać dolary, nie wypowiem się, ale powodzenia życzę! Big Grin
Zobaczymy. Mam teraz koło 2 dolarów, dam znać czy wypłacą.


RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - Maro - 30-03-2017 23:13

6$ ale wybrany paypal nie mogę zmienić na nic innego :)musze dobić do 20 aby wyplacic
Aktualnie za to kupilem premium i nabijam dalej


RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - Azzazelx - 31-03-2017 00:24

Próbowałem już jakiś czas temu (2-3 miesiące) właśnie puszczać TE na imagetwist - NIE POLECAM, SKUTKUJE BANEM. ADMIN TO SCAMMER.

Po zleceniu wypłaty będziecie czekać, a jak się o nią upomnicie to zobaczycie coś takiego:

Your account was banned by administrator.
Reason: TOS VIOLATION

Poza tym poradnik już był.
Tutaj stary temat
Kod:
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-od-1-do-10-dolarow-dziennie-Poradnik-dla-poczatkujacych-142903



RE: Zarabiaj na HitLeap nawet pare $ dziennie nic nie robiąc! - tomek7912 - 31-03-2017 12:02

(30-03-2017 17:27)Maro napisał(a):  Jaki ustawiliście czas ogladania strony? Duration?

Najmniejszy. A tak w ogóle, widzę że bardzo ładnie sobie radzisz. Jakieś vpn'y? czy coś masz?

(31-03-2017 00:24)Azzazelx napisał(a):  Próbowałem już jakiś czas temu (2-3 miesiące) właśnie puszczać TE na imagetwist - NIE POLECAM, SKUTKUJE BANEM. ADMIN TO SCAMMER.

Po zleceniu wypłaty będziecie czekać, a jak się o nią upomnicie to zobaczycie coś takiego:

Your account was banned by administrator.
Reason: TOS VIOLATION

Poza tym poradnik już był.
Tutaj stary temat
Kod:
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-od-1-do-10-dolarow-dziennie-Poradnik-dla-poczatkujacych-142903

Nic tam nie było o hitleap. A tak wgl, jeden kolega z forum niby wypłacał.
Kod:
http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-zarabianie-na-uploadzie-zdjec-70343
Nie wiem, jutro jakoś może dziś będę wypłacał na BTC, i zobaczymy.
A jakie wrzucałeś zdjęcia? Po tym poradniku z linka domyślam się że jakie kol wiek.
W regulaminie jest wzmianka:We only pay for adult images, we do not pay for non-adult images.
Serwis płaci tylko za zdjęcia dla dorosłych.