Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krajowy restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Krajowy restock (/Temat-Krajowy-restock-14592)

Strony: 1 2 3 4


RE: Krajowy restock - Grabowkers - 05-10-2010 21:13

Nie róbcie sobie nadziei, gdyby Lockerz brało nas na poważnie to już teraz na legalu korzystalibyśmy z Shop'u Wink


RE: Krajowy restock - Takahari - 05-10-2010 21:17

Ja sobie narobię a co tam XD
wgl to co ze mam po usa najwiecej members jak chinole maja najwiecej wejść na stronę


RE: Krajowy restock - Leopard - 05-10-2010 21:41

Wiadomo - USA ;].


RE: Krajowy restock - DonHoracy - 06-10-2010 06:03

To jest kolejny sposób żebyśmy się nie wkur*ili, że robią restock tylko dla USA to napisali o jakiejś bitwie z góry przez nich wygranej. Chcieli mieć restocki shopowe tylko dla USA to się wycwaniliśmy i zaczęliśmy wysyłać do skrzynek pocztowych w USA czyli PlusExpress. Zobaczyli to to żeby nie tracić dorobili jakieś tapetki. Teraz się pewnie okaże, że 24/7 które ma wejść będzie też tylko dla USA.


RE: Krajowy restock - D3S1DER1UM - 06-10-2010 07:57

No to na 24/7 też będziemy mieli sposób Big Grin.
Heh nie spodziewałam się że podczas restocku kiedy ja się bije o wpłatę na PP to chiniole się cieszą.
Jakby lockerz brało nas na poważnie to sprawa z shopem dawno byłaby rozwiązana.


RE: Krajowy restock - olaaaxpp - 06-10-2010 10:46

Moim zdaniem Polska ma szanse, chyba większość z was robiła po kilka kont np. na z-lista, albo żeby komuś innemu pomóc. Czyż nie? Wink
Uruchomcie tamte konta, co za problem? Uwierzcie, jakby tak każdy kto ma fejki zalogował się ze wszystkich kont, bylibyśmy na pewno w czołówce, kto wie może na 1 miejscu.

Wystarczy pomyśleć Wink


RE: Krajowy restock - Tech - 06-10-2010 13:59

24/7 będzie dla wszystkich.

Nie wiem tylko skąd wy bierzecie informację, że Polska jest na drugim miejscu pod względem użytkowników? Może i tka było w listopadzie/grudniu 09 (choć i tak pewnie większość te fejki), ale teraz na pewno wiele się zmieniło..


RE: Krajowy restock - Nayare - 06-10-2010 15:15

Tech ma racje, podczas zamawiania nagrod byla taka informacja - pamietam, ale kiedy to bylo... ludzie.


RE: Krajowy restock - Burned - 07-10-2010 14:25

Dawno była ta informacja, nie sądzę żeby nadal tak było. Nie liczę nawet na ten restock, więc lepiej brac się za filmiki i na 3 generalnych łapac fantyBig GrinJerk2


RE: Krajowy restock - Wojtas100 - 08-10-2010 18:27

Czyli nie będzie krajowego restocku tylko international.