Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki (/Temat-Traffichurricane-DOWOD-WYPLATY-10-od-paczki-145905)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 04-04-2017 14:23

tyhrdyh

(04-04-2017 13:00)GreenVolume napisał(a):  [quote='BATOREX' pid='1648168' dateline='1491237915']

Może źle coś zrozumiałem z tego co napisał założyciel
Cytat: yes there is a city wide issue I guess a hurricane hit the area and high winds blowing all the fuses for the phone lines for entire city

Jak mam awarie lini telefonicznej to mi np net nie działa.

Ale ogólnie proponuje bardzo serdecznie się nie zesrać.

Srać to możesz Ty, po krzakach. Linie telefoniczne nic nie mają do Internetu. Chyba, że masz jakiś gównonet z technologią 20 lat do tyłu albo mobilny. Ale na mobilnym internecie nie stawia się serwerów.


To wiec zrozum to po prostu jako awaria internetu. Doszukujesz sie jakiejs manipulacji a to tacy jak ty są manipulatorami ktorzy pieprza wymyslone farmazonya ludzie mysla ze tka jest, jak inaczej to można nazwać? to po prostu sranie się o cholera wie co... facepalmfacepalmfacepalm


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - GreenVolume - 04-04-2017 18:05

(04-04-2017 14:23)BATOREX napisał(a):  To wiec zrozum to po prostu jako awaria internetu. Doszukujesz sie jakiejs manipulacji a to tacy jak ty są manipulatorami ktorzy pieprza wymyslone farmazonya ludzie mysla ze tka jest, jak inaczej to można nazwać? to po prostu sranie się o cholera wie co... facepalmfacepalmfacepalm

Pewnie plujesz się tak bo zainwestowałeś i teraz starasz się nie dopuścić myśli, że uciekną. Nie tłumacz ich. Nie obrażaj innych bo mają własne zdanie. Naucz się kultury, smarku. Off-top off.


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - mikuss - 04-04-2017 19:22

(04-04-2017 18:05)GreenVolume napisał(a):  
(04-04-2017 14:23)BATOREX napisał(a):  To wiec zrozum to po prostu jako awaria internetu. Doszukujesz sie jakiejs manipulacji a to tacy jak ty są manipulatorami ktorzy pieprza wymyslone farmazonya ludzie mysla ze tka jest, jak inaczej to można nazwać? to po prostu sranie się o cholera wie co... facepalmfacepalmfacepalm

Pewnie plujesz się tak bo zainwestowałeś i teraz starasz się nie dopuścić myśli, że uciekną. Nie tłumacz ich. Nie obrażaj innych bo mają własne zdanie. Naucz się kultury, smarku. Off-top off.

Zrozum, że sekta tm i wyznawcy scamerscoville wrócili w nowym programie i teraz oprócz scamerscoville wielbią jego marionetkę którą podstawił w celu ogolenia z $$$ kolejnych naiwnych.
Z wyznawcami sekty nie wygrasz i szkoda czasu. Znikną jak padnie program jak wielu naganiaczy dawców kasy znikło w otchłani internetu jak tm znikło a zastąpili ich teraz nowi którzy również znikną jak padnie ich pewnybyznesbezryzyka


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 04-04-2017 19:27

(04-04-2017 18:05)GreenVolume napisał(a):  
(04-04-2017 14:23)BATOREX napisał(a):  To wiec zrozum to po prostu jako awaria internetu. Doszukujesz sie jakiejs manipulacji a to tacy jak ty są manipulatorami ktorzy pieprza wymyslone farmazonya ludzie mysla ze tka jest, jak inaczej to można nazwać? to po prostu sranie się o cholera wie co... facepalmfacepalmfacepalm

Pewnie plujesz się tak bo zainwestowałeś i teraz starasz się nie dopuścić myśli, że uciekną. Nie tłumacz ich. Nie obrażaj innych bo mają własne zdanie. Naucz się kultury, smarku. Off-top off.

To Ty naucz się nie rozpowszechniać swoich teorii i domysłów publice bez jakiejkolwiek wiedzy na dany temat i poparcia dowodami. Wielki dorosły...

(04-04-2017 19:22)mikuss napisał(a):  
(04-04-2017 18:05)GreenVolume napisał(a):  
(04-04-2017 14:23)BATOREX napisał(a):  To wiec zrozum to po prostu jako awaria internetu. Doszukujesz sie jakiejs manipulacji a to tacy jak ty są manipulatorami ktorzy pieprza wymyslone farmazonya ludzie mysla ze tka jest, jak inaczej to można nazwać? to po prostu sranie się o cholera wie co... facepalmfacepalmfacepalm

Pewnie plujesz się tak bo zainwestowałeś i teraz starasz się nie dopuścić myśli, że uciekną. Nie tłumacz ich. Nie obrażaj innych bo mają własne zdanie. Naucz się kultury, smarku. Off-top off.

Zrozum, że sekta tm i wyznawcy scamerscoville wrócili w nowym programie i teraz oprócz scamerscoville wielbią jego marionetkę którą podstawił w celu ogolenia z $$$ kolejnych naiwnych.
Z wyznawcami sekty nie wygrasz i szkoda czasu. Znikną jak padnie program jak wielu naganiaczy dawców kasy znikło w otchłani internetu jak tm znikło a zastąpili ich teraz nowi którzy również znikną jak padnie ich pewnybyznesbezryzyka


Ooo proszę Pana, czy to nie jest przypadkiem jakby opis każdego hyipa?

Bo nie wydaje mi się to że to tyczy się tylko TM i TH...
W mojej opinii akurat to TM był najlepszym tego typu programem a TH może być jeszcze lepszym i dłużej działającym. Faktem jest że tego nie wiem na 100 % bo każdy taki program ma swój koniec.

Póki co działa bardzo dobrze.


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - Adam885 - 06-04-2017 17:59

(04-04-2017 14:23)BATOREX napisał(a):  tyhrdyh

(04-04-2017 13:00)GreenVolume napisał(a):  [quote='BATOREX' pid='1648168' dateline='1491237915']

Może źle coś zrozumiałem z tego co napisał założyciel
Cytat: yes there is a city wide issue I guess a hurricane hit the area and high winds blowing all the fuses for the phone lines for entire city

Jak mam awarie lini telefonicznej to mi np net nie działa.

Ale ogólnie proponuje bardzo serdecznie się nie zesrać.

Srać to możesz Ty, po krzakach. Linie telefoniczne nic nie mają do Internetu. Chyba, że masz jakiś gównonet z technologią 20 lat do tyłu albo mobilny. Ale na mobilnym internecie nie stawia się serwerów.


To wiec zrozum to po prostu jako awaria internetu. Doszukujesz sie jakiejs manipulacji a to tacy jak ty są manipulatorami ktorzy pieprza wymyslone farmazonya ludzie mysla ze tka jest, jak inaczej to można nazwać? to po prostu sranie się o cholera wie co... facepalmfacepalmfacepalm

BATOREX wyluzuj, niech sobie gadają, nie przekonasz ich bo przecież "TM było złe i T H też". Ninejszym ogłaszam kolejną wypłatę.

[Obrazek: Wyplata3.png]


Cały czas tak samo szybko.


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 07-04-2017 13:43

Tak trzymaj Smile


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - mikuss - 07-04-2017 14:05

(07-04-2017 13:43)BATOREX napisał(a):  Tak trzymaj Smile

Nie ma to jak dwóch członków sekty scamerscovile i jego marionetki sobie na wzajem dobrze robią. Przynajmniej 1 naganiacz autor tematu sam ze sobą nie pisze.
Nie zapominajcie naganiać nowych dawców kasy bo bez nich wasz pewnybyznesbezryzyka nie podziała dłużej jak ukochany tm beka
Jeszcze już z góry odłóżcie $$$ na zrzutkę na adwokata bo na pewno akcja pomocy będzie jak w przypadku tm


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 09-04-2017 12:28

(07-04-2017 14:05)mikuss napisał(a):  
(07-04-2017 13:43)BATOREX napisał(a):  Tak trzymaj Smile

Nie ma to jak dwóch członków sekty scamerscovile i jego marionetki sobie na wzajem dobrze robią. Przynajmniej 1 naganiacz autor tematu sam ze sobą nie pisze.
Nie zapominajcie naganiać nowych dawców kasy bo bez nich wasz pewnybyznesbezryzyka nie podziała dłużej jak ukochany tm beka
Jeszcze już z góry odłóżcie $$$ na zrzutkę na adwokata bo na pewno akcja pomocy będzie jak w przypadku tm

Nie musi działać dłuzej Big Grin
Wystarczy że podziała tyle samo Wink


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - JessePinkman - 09-04-2017 17:13

To niesamowite, że od upadku TM minęło tyle czasu, ale kilku użytkowników dalej ma ogromny ból dupy. Ludzie, nie interesują was programy typu Hyip to po co tu wchodzicie? Po co te nerwy? Byłem w TM, byłem w MPA, teraz jestem w FAP i w każdym z tych programów zarobiłem, bez żadnej osoby poleconej, ryzykując tylko i wyłącznie swoje pieniądze. I co z tego, że cała kampania marketingowa towarzysząca tego typu programom to zwykłe oszustwo skoro i tak daje zarobić.

Przestańcie się mazać.

PS: Zdaje sobie sprawę, że nie każdy wyszedł na plus, ale już tak to w inwestowaniu jest.


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 09-04-2017 18:53

(09-04-2017 17:13)JessePinkman napisał(a):  To niesamowite, że od upadku TM minęło tyle czasu, ale kilku użytkowników dalej ma ogromny ból dupy. Ludzie, nie interesują was programy typu Hyip to po co tu wchodzicie? Po co te nerwy? Byłem w TM, byłem w MPA, teraz jestem w FAP i w każdym z tych programów zarobiłem, bez żadnej osoby poleconej, ryzykując tylko i wyłącznie swoje pieniądze. I co z tego, że cała kampania marketingowa towarzysząca tego typu programom to zwykłe oszustwo skoro i tak daje zarobić.

Przestańcie się mazać.

PS: Zdaje sobie sprawę, że nie każdy wyszedł na plus, ale już tak to w inwestowaniu jest.


W końcu ktoś kto myśli racjonalnie Wink

Niestety to Polska - czyli cebula i ból dupy.